Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknél is létezik hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél is létezik hogy gyorsan pár percen belül elmennek? Egy gyorstüzelő férfinak ilyen barátnő mellett lehet boldog?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így van. Régen bírtam, de mivel a feleségem gyorsan elmegy és utána annyira érzékennyé válik, hogy már kellemetlen neki, így "igazodtam" hozzá.
2020. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
van, de férfival még órák után se megy :D szóval ez nálam pl bukó, mert a legtöbb, akivel voltam, béna is és gyorsan el is megy(ami néha inkább jó, mert nem szerencsétlenkedik tovább).
2020. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lovaglóban fél perc alatt elmegyek. Szóval szerintem simán találhatsz ilyet
2020. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt több olyan barátnőm, aki hamar eltudott élvezni, de mindez nem jelentette, hogy kizárólag gyors menetekre lett volna igényük. Sőt, inkább az volt a jellemző, hogy több élvezéshez voltak szokva. Nejem is ilyen. Elég hamar csúcsra jut, utána kis pihi részéről. Ilyenkor vagy lazulunk vagy velem foglalkozik. Második vagy harmadik orgazmusa sokkal intenzívebb az elsőnél. Lényegében ekkor kapja meg azt az élvezetet, amit szeretne, amit kíván. Ekkor már a lepedőt, ágynemút vagy akár a hátamat kaparja az élvezettől, néha pedig úgy vonaglik, mint egy rodeóbika. ;-) Jó szertő, valódi nagybetűs férfi ekkora időzíti a saját orgazmusát. Tehát a gyorstüzelő férfiak, akiknek korai magömlésük van, azért nem tudják, milyen a könnyen, többször élvező nőt igazán kielégíteni, mert nem jutnak el odáig. ;-)
2020. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es! Ott a pont! :D


Én is így szeretem! hamar jutok a csúcsra, de 3-5 orgazmus az átlagom egy jó szeretővel.

Nem mondom. Néha jó a gyors menet is, de csak néha.

35N

(nem kérek ajánlatot, van párom)

2020. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm kb fél perc alatt élvez el,igaz én sem bírom sokkal tovább
2020. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!