Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó egy nőnek azt hazudni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy nőnek azt hazudni, hogy őt még megdugni sem akarja senki?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem a magukat nőknek kiadó trollokhoz szól (belőlük van jóval több), de szoktam olvasni elég jól összeszedett válaszokat is, ahol nők arról panaszkodnak, hogy ő még szexre sem kellene soha senkinek maximum tényleg nagyon alja embernek (pl. huszonéves lány 60 éves bácsinak vagy 40 éves fogatlan, alkoholista, bűzlő, szakadt embernek).


Én azt mondom, hogy ilyen nők nem léteznek. Ezt az is bizonyítja, hogy a 99%-uk troll. De mi van a maradék 1%-kal?


FONTOS!


A kérdés és a kategória szerintem elég egyértelmű. Ahhoz a szűk réteghez szól a mondandóm, aki azt állítja, hogy ő még szexre is csak ilyeneknek kellene.


Ja és mielőtt feltenné valaki a kérdést, hogy engem ez miért zavar, pusztán ugyanazért, amiért minden olyan állítás zavar, amire nincs bizonyíték.



2020. ápr. 23. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát, írok én neked bizonyítékot, ha ez kell. Nő vagyok, viszont van egy fogyatékosságom, amit a férfiak jelentős része nem tolerál. Így szexre sem kellek (bár csak arra nem is adnám magam soha). Konkrétan észre sem vesznek, vagy ha igen, akkor sem a jó értelemben. Sem férfiak, sem nők nem toleránsak a valamilyen fogyatékosságot illetően, most itt nem értelmire gondolok, remélem ez az írásomból azért lejött. Szóval de, léteznek olyan nők akik még szexre sem kellenek.
2020. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Sokszor érzem így, de nem tudom, hogy így van-e valójában, vagy csak az önbecsülésem van lepusztulva.
2020. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem hazudik!


Egyszerűen a férfiak 70-80%-át eleve levegőnek tekinti, és a maradék 20-30% akit ő kinézett tényleg még csak megdugni sem akarja



(volt már nem egyszer, hogy haver csaj panaszkodott, és mondtam, hogy ne hülyéskedjen, ott van X aki folyotn a nyomában liheg, meg Y, aki le sem veszi róla a szemét, mindig kínos vihogás volt a válasz, meg olyan dumák, hogy "de ő nem számít", meg "ne nevettessem", esetleg "olyan mintha a bátyám lenne")

2020. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es: Nem egy tolószékes lányt, nyitott gerincű, bottal járó lányt láttam egész jóképű férfivel és egyiknek sem a testvére volt a srác.


Ez nem volt bizonyíték. Mi a fogyatékosságod egyébként? Illetve hogy nézel ki?


2-es: Figyelmedbe ajánlom a 3-as válaszoló kifejtését. Tuti nálad is volt már próbálkozó.


3-as: Igen, egyébként ez az "olyan, mintha a bátyám lenne" a kedvencem az egészben, ami egyszerre cáfolja azt a tényt, hogy a nőknek mennyire de hű de fontos a személyiség és a belső tulajdonságok a külsővel szemben, illetve azt is, hogy az illető annyira csúnya lenne, hiszen akik végig mennek így az utcán, azokra nincs ráírva, hogy nem párok és ha nem hasonlít feltűnően az egyik a másikra, akkor fel sem merül ez a dolog. Vagyis a csaj még csak cikinek sem érzi, hogy a külvilág azt gondolja, hogy párok, közben meg csak barátzónás haverok.

2020. ápr. 23. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2: csak az önbecsülésed! Ennyire nem lehet rossz a helyzet.


Tegyél fel egy új mosolyt, és fel a fejjel

2020. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tudatosan hazudnak az ilyen nők, hanem nincs önbizalmuk, önbecsülésük, nem sokat tesznek annak érdekében, hogy a férfiak felfigyeljenek rájuk, tehát korán eldobják a hódítás fegyverét.

Konkrétan ismerek gyermekes házaspárt, ahol a nő törpe növésű (kb. 60 cm) a férje fehér bottal járó, kb. 170 cm magas vak ember. A gyerekük egy óvodába járt az unokámmal.

2020. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem léteznek? nem láttál még engem :D

amúgy tényleg csak alja kategóriás csávókat fogtam még ki, értelmi és testi szempontból is, vagy többszörös alkohol és kábszki kellett nekik, hogy rám fanyalodjanak. nem vagyok egy femme fatale :D

2020. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Nm kell femme fatale-nak lenni, azok csak tönkreteszik mindig a férfiakat a klasszikus noire-ban :)
2020. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!