Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális dolog az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog az ha egy 20 év feletti fiú nem szexelt még?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen normális.
2020. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem abnormális, sokan vannak még így ezzel, még nem vagy lemaradva semmiről. Ismerkedésnél sincs a homlokodra írva. Viszont magától nem fog megtörténni, próbálkozni-próbálkozni-próbálkozni (mármint normálisan, kommunikáció, ismerkedés, urambocsá' udvarlás) előbb-utóbb sikerül, sok sikert! :)
2020. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Itt befognak védeni, hogy nem gáz mert ők is azok, de hidd el az. Ha 20 év felett szűz vagy még, ott valami problémád van. Az lehet kicsi vagy nagy, de mindenképpen van probléma, ami megoldásra vár.
2020. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 29 éves szűz vagyok. Örök Dicsőség Nekem!
2020. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mi az oka
2020. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

19 évesen veszítettem el.

gáznak tartottam, senkinek sem emrtem elmondani.

szerintem őszintén amugy ez most is gáz, mármint nem szerintem, hanem mások szerint.

igenis lenézik, kiközösítik aki még szűz.

2020. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Abszolút sztenderd. Ha zavar, járj el qrvázni. Én 21 évesen vesztettem el a szüzességemet, akkor 17.000Ft-omba került. Ha arra vártam volna, hogy összejöjjön a dolog egy csajjal, szerintem még 42 évesen is szűz lennék. Sem tapasztalatom, sem önbizalmam nem lett volna.

Qrvázni amúgy anyagilag is sokkal jobban megéri, mint barátnőt tartani.

2020. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A barátom 21 vagy 22 évesen veszítette csak el, velem majdnem 23 évesen jött össze. Ez az első párkapcsolata. Most másfél éve vagyunk együtt, és a kapcsolatunk hibátlan, nagyon jó a kommunikáció, nagyon jó a szex, érzelmi biztonság, minden megvan.

Magába forduló, introvertált jellem, és csak eddigre sikerült felbátorodnia, illetve ekkor volt lehetősége. Szerintem ezzel nincs gond, ha nem alakul ki benned egy általános nőutálat emiatt. (Vele épp ellenkezőleg volt, azt tartotta szem előtt, hogy a nőnek legyen jó, így hiába volt már egy kis tapasztalata előttem, velem ment el először.)

Nyitottnak kell lenni, próbálkozni, észrevenni, ha valakinek szimpatikus vagy, és ha ő is neked, nem elszalasztani! :)

2020. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális. Gáz vagy, ne legyenek illúzióid, de hol van az megírva, hogy a világon mindenkinek szexelni kell??? Nem kell. Neked sem. Minden így jó ahogy van. 😉
2020. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nemtudom, de még én sem, de nem azért mert csúnya vagyok, csak nemjárok sokat bulizni

20/f

2020. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!