Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzességelvesztésnek számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzességelvesztésnek számít az, ha olyan lánnyal szexeltem akit nem találok vonzónak?

Figyelt kérdés

Engem már nagyon fiatalon érdekelt a szex, de akit éppen vonzónak találtam a környezetemből, azzal esélytelen volt összejönni.


Volt aki 5 évvel idősebb volt nálam, a másiknak volt valakije, a harmadik nem vérszerinti unokatesóm. A negyedikből lehetett volna valami, csak nem kezdeményeztem.


De van egy lány, akivel 15 éves korunk óta ismerjük egymást, és talán 22 éves korunkba feküdtünk le először, de nem találjuk egymást vonzónak. Nem undorodunk egymástól, csak éppen nincs semmi. Leginkább együtt fürdeni szoktunk néha. eddig kb 10-20 szor volt valami.


Most 25 vagyok. Tavaly nyáron volt egy 19 éves lány akivel egy társaságba keveredünk, és vele is szexeltem, mert úgy alakult a helyzet. Kicsit spiccesek voltunk. Egyébként ő nyomult rám.


Szóval elvileg nem vagyok szűz, mégis annak érzem magam. Elvégre nem tudtam senkivel szexelni, akivel akartam volna. És a négy lányon kívül eddig nem érdekelt senki. Illetve van egy kevésbé ismert színésznő, meg egy zenekarnak a gitárosa (aki szintén nem különösebben híres) Az egyik angol, a másik ausztrál. De tök mindegy mert ugye erre a kapcsolatra aztán végképp semmi esély.


Ha többet járnék különféle társaságokba, akkor biztos találnék valakit aki érdekel, de 20 éves korom óta nem is nagyon járok új társaságba, és úgy érzem, h egyedül fogok meghalni.


És mióta elmúltam 20 azóta sokkal bizalmatlanabb vagyok, és másokon is ezt érzem, hogy 20 fölött már kétszer meggondoljuk azt, hogy kivel álljunk szóba, és csak azok vannak akiket eddig megismertem.


Mindegy... Lényeg az, hogy aki hozzám hasonló helyzetbe van, az hogy érzi ezt? Régen azt hazudtam mindig, hogy már nem vagyok szűz, és tök rossz volt, hogy hazudni kell, de kb nem változott semmi. Bár már nem is kérdezgeti senki, h szűz vagyok e. Iszonyú idegesítő volt amúgy, hogy ha találkoztam valakivel, akkor a harmadik kérdése az volt, h szűz vagy e, hánnyal dugtál, miket csináltál stb.



#szüzesség #gyík #gyökér #Loner #hashtagegyedülfogokmeghalni
2020. ápr. 20. 16:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem így értettem. Jogilag az is lehet bűnös, aki nem csinált semmit ugye...


Inkább arra gondoltam, h pl megölök egy csomó embert egy sétálóutcában valami álarcban, aztán elmenekülök, és utána boldogan élek amíg meg nem halok. És akkor mondhatják rám a TV-ban, hogy gyilkos, meg bűnös, én meg rendelek egy pizzát, és azt gondolom közben, hogy ez uncsi. Mantráznak szavakat, meg mutogatják a helyszínt ahol én is ott voltam, és nem arról beszélnek ami engem érdekel.


Most aki rátapos egy hangyára, az gyilkos? Az nem nézhet tükörbe utána?

2020. máj. 12. 14:43
 12/12 anonim válasza:
szentek elött ezért söprik az utcát
2020. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!