Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, hány menetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, hány menetet bírtok egymás után? Volt hogy a partneretek nem bírt már veletek?

Figyelt kérdés

Velem szerencsére még sosem fordult elő ilyen, de hallottam már ilyen sztorikat.

Milyen hosszú meneteket szerettek? Lassúzósat, vagy vadat, keményet?



2020. ápr. 18. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyikhez van meg a hangulat, és igen volt /van olyan hogy én szeretnék többet ,sőt általában ez van
2020. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretem a hosszú meneteket. Kb 10 perces is elég

2/3-at szeretek egymás után :D min 2

2020. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Jelenlegi pasim úgy kikészít, hogy nem bírok egy menetnél többet. Szerintem a szívem leállna 😅
2020. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2.
2020. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

legtöbb pasi baromira nem bírja velem


nem egymásután, de nem egyszer egész nap szexeltem pasival, 10-15 perc pihivel

2020. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
65%

Hát ez kedv, leterheltség kérdése. De rám felpörgető hatással van a szex, úgyhogy van energiám bőven.


Eddig a legextrémebb körülmény, az a 2 napnyi szex volt. Persze volt alvás, meg evés közben, de egy hétvégére csak Erósz oltárán áldoztunk a testiségnek.

2020. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

van az a mondás, hogy minden pasi sokat akar szexelni; amíg nem találkozik egy nő el aki tényleg sokat akar szexelni.

Ennek ellenère szerencsère a párom hasonlóan magas igényű, szóval nem volt belőle probléma.

L23

2020. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
4 volt a legtöbb
2020. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3-at. Viszont ha az első igazán jó volt, azzal az igazi elhaló, elgyengítő kielégüléssel járt, akkor sok időnek kell eltelnie a következő előtt. Egyszer volt, párom második után nem bírta tovább, de annyira fel voltam még húzva, hogy bármit csinált, nem volt elég. Se szájjal, se kézzel, se dildóval, semmivel nem tudott rajtam segíteni. Ő meg már nem bírt harmadik menetet. Nem akarok még egyszer olyat, szörnyű volt 😂
2020. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam nagyon kedvfüggő, viszont párommal a 2 a minimum egymás után :) Nálunk általában akkor van baj, amikor már a negyedik menetben is benne lennék egy huzamban, de párom nemiszerve már nem olyan együttműködő. Mindig mondja is, hogy azt hiszem, hogy ő is úgy működik mint én, hogy elélvezés után rögtön tudom folytatni a dolgot 😅

22N

2020. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!