Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúknak úgy általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak úgy általában mennyire pozitív ha egy lány jobban szereti az orált mint magát a szexet?

Figyelt kérdés
Mert nálam az esetek többségében így van,főleg ha nagyon szeretem a fiút akkor gyakran jobban szeretek kényeztetni mint magát az aktust:$:)Nem azt mondom hogy nem szeretem a szexet,főleg a megfelelő partnerrel de szájjal vagy kézzel kényeztetni a partneremet azt méginkább szeretem:)Ez mennyire pozitív a fiúknak?Vagy esetleg vannak olyan pasik akiket ezzel elriasztanak?
2020. ápr. 17. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira számít, de inkább pozitív.
2020. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív, konkrétan ilyen lányt keresek,csak nem találok! F
2020. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem negatív, nézd azért én szeretem érezni a lány vagináját is, de mondjuk ha újra indul rendesen az élet és esetleg nincs mindig úgy idő energia rendesen szexelni akkor egy jó kézzel vagy szájjal történő kielégítés az fantasztikus..
2020. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon, mert én is jobban szeretem a jó szopatást, mint a dugást. Persze dugni is dugok szivesen. 24f
2020. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzám jönnél feleségül?:D
2020. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebbol az is kovetkezik, hogy nem vagy kepes orgazmusra, es semmi olyat nem akarsz, ami egy nonek konkret elvezet? Mert a masik ketto izgathat, de a masik embert elegited ki. Nem furcsa ez?
2020. ápr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem negatív, sőt inkább csak örülnek neki hogy adni akarsz és örömet szerezni - meg na... valljuk be a sz.pás jó :) Ettől még a d.gás részét se hanyagold el.
2020. ápr. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mantis religiosa ***** válasza:
Ilyen nő nincs is!
2021. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!