Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki igazán hatékony gyógysz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roman00SA kérdése:

Valaki igazán hatékony gyógyszert korai magömlésre? Kb .3- 4 döfés és el is megyek tapasztalatok? Ellenszer?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 06:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igy szoktad meg. Àt kell programozni az agyad. A recskàzàs legyen min fèl óra, ha el akarsz menni állj Le majd folytatsd. Be kell gyakorolni.
2020. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ezt ertem probalom is . De szex kozben nem megy. Ha pl tudom hogy csak szopas lesz akkor talan meg birom is de amint be kell dugnom vegem
2020. ápr. 16. 08:24
 13/13 anonim válasza:

Régebben én is ezzel szenvedtem kipróbáltam mindent,aztán kiderült hogy valószínüleg a sok stressz okozta a gyors elsülést.Az akkori párom napi szinten szét idegelt és mellé még ez is hogy nem tudtam ki elégíteni még rá tett egy lapáttal.A kapcsolat elején nem voltak gondok csak a vége felé. Ahogy szakítottunk és mással kerültem egy ágyba megszünt a probléma.Ő csak alkalmi partner volt így fejben bennem volt az hogy teljesítenem kell és ment a szex fél vagy egy órán keresztül úgy hogy nem élveztem el.A mostani páromnál is bennem van fejben ugyanez és 3ból 2szer ő megy el elsőre...

Röviden szerintem függ az életmódtól.mennyi stressz van rajtad.És persze a párodtól is függ ha szereted mindíg nehezebb lesz visszatartani magad, de szex közben próbáld elterelni a gondolataid,Én most ezt a módszert alkalmazom és bejön ha véletlen elsülsz akkor elégítsd ki pl a nyelveddel. Ez az én esetem de mindenki más.

2020. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!