Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engem miért nem akar megdugni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem akar megdugni senki? 18/l

Figyelt kérdés

Általában az a tendencia, hogy egy lánynak/nőnek, főleg ha fiatal gyakorlatilag keresnie sem kell, mégis akad azért egy-egy udvarlója.

Barátaim és a családom szerint sem vagyok csúnya vagy elhízott (55kg). Idáig sem érdeklődött irántam senki, de nem nagyon foglalkoztam ezzel, mindig volt jobb dolgom. Azonban néhány hónapja felhozta ezt egy barátnőm, és azóta azon görcsölök, hogy mi baj lehet velem.


Nem szeretnék képet küldeni senkinek. Hasonló helyzetben lévő/volt sortársakat, esetleg tapasztaltabb emberek válaszát várom, hogyan lehet az, hogy valaki ennyire sikertelen legyen az ellenkező nemnél lány létére


2020. ápr. 16. 01:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A szemével már megdugott az összes fiu ismerősöd, ha kicsit is jól nézel ki, és nem vagy nagyon csunya. Valószinüleg túl komolynak tűnsz, vagy ilyesmi, és nem mernek kezdeményezni. Adj visszajelzéseket majd, ha valaki flörtölni kezd, és mehet is a dolog.
2020. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 18 éves vagy, és ezen problémázol, akkor felesleges erőforrásokat égetsz. Ha egy tízessel több lennél, már érteném...
2020. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mennyi privát jött?
2020. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Így ismeretlenül/látatlanul csak találgatni tudunk! Ha a külalakoddal nincs gond, akkor a viselkedéseden, a modorodon kellene változtatni! De mondom, ez csak találgatás!
2020. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akar senki se meg dugni nem biztos hogy azért van mert csúnya vagy, mert nem csak külsője van az embernek
2020. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!