Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sértődnek meg a pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg a pasik, ha nem akar találkozni velük a nő?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért szitkozódnak, ócsárolnak ha egy nem társkeresőn, nem akarok ismerkedni?? Sok barom!
2020. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
No de hát miért nem akartok?? A GYK tele van tuti pasival, én már tapasztaltam... 😁😂😆
2020. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Költött rád egy 20-ast mert elvitt egy olcsó étterembe, utána ha nincs folytatás, akkor kidobott pénz volt. Nem sértődik meg ilyenen átlag férfiember, de azért hagy bosszankodjon már egy pillanatig. A nő meg agyaljon rajta, ha akar...
2020. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem feltétlen sertodnek meg csak nem fecserelik az idejüket tovább feleslegesen.
2020. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

#3 Ezért nem kell bohóckodni az old-school udvarlással (vagy legalábbis semmiképp nem egyből). Vacsora, virág, meg hasonlók... mi a túrónak? Séta, max fagyi, ugyanúgy kiderül belőle, mennyire vagyunk egymásra kattanva.

F

2020. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
#3 Nem költött rá semmit, szerintem a kérdező az itteni pasikra gondolt akik mindenkire ráírnak akiről feltételezik, hogy puncija van. Én is minden kommentem után kapom a priviket, és ha válaszolo bármit is, azt máris úgy tekintik mintha én akarnék ismerkedni velük, és baromira meg tudnak lepődni, hogy hát pedig nem...
2020. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Az csak egy dolog, hogy ezen megsértődik, de ha meg belemegyek akkor is én járok szarul, mert vagy csúnya a pasi, vagy kicsi a farka, vagy nem áll fel, vagy ha fel is áll de két perc alatt elsül. Ez itt egy igazi hulladék lerakó! Normális pasival itt még nem futottam össze, pedig elég nyitott személyiség vagyok, és egy kósza dugásból se szoktam nagy ügyet csinálni. Úgyhogy a hiba nem nálunk van azt gondolom!
2020. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na vajon miért? Ez valóban kérdés? 🙂
2020. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felolem sertodhet, ignoralom. A gond az, mikor az eletben egy ilyen pondro keresztbetesz, csak mert tetszel, de nincs viszonzas. Mennyi ilyen van!!
2020. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 Ja, azt hittem, általános kérdés (a való életben sincs hiány olyanokból, akik a sima visszautasítást sem tudják feldolgozni)
2020. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!