Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő, akinek a párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akinek a párja megnézi a tinilányokat?

Figyelt kérdés
Észre szoktam venni, hogy az én férjem amikor együtt megyünk az utcán, megnézi a mellettünk elsétáló tinilányokat (14-től felfele lehetnek). Nem tudom hogy ez egészséges-e, vagy már pedofolílának számít. Még nem szóltam neki erről.
2020. ápr. 14. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Pedo.
2020. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem pedo.


Ha már vannak kifejlődött másodlagos nem jegyei a lánynak akkor nem pedofil, másrészt 14 év felett már a törvény sem bünteti, harmadrészt hűséget fogadott nem vakságot.

2020. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Mostmar nem csak szajmaszkot kell hasznalni ? szemtakarot is ??
2020. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Bőven nem számít már pedofíliának.

A mostani 14 éves lányok nagy átlagban minimum 16nak néznek ki

19/L

2020. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindegy szerintem, hogy a férj 25 éves, vagy 50. Az enyém 40, de nem láttam meg, hogy megnezett volna ilyen fiatal lanyt. Korabban beszéltünk már erről érintőlegesen, de azt mondta, hogy nem tartja egeszsegesnek, főleg amióta van gyerekünk. Idosebbeket neha kiszurom, hogy megnez, de nem is zavar, hadd legyen mar szeme, nekem is van :)
2020. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha lecsuknak akkor mond .
2020. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lecsukják azért, mert megnézett egy tinilányt? :D

A barátom is meg szokta, bár mi nem sokkal vagyunk idősebbek.

2020. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 subrette ***** válasza:
63%
Akkor lenne pedofil, ha a serdülés előtt álló gyereklányokat nézné meg. Az én férjem is megnézi a csinos lányokat. Miért ne nézné meg. Ahogy már írták, hűséget fogadott és nem vakságot. Nekem is motiváció, hogy huszonévesen versenyben maradjak a tizenévesekkel...
2020. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak a 80 éveseket nézzük meg.
2020. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez nem pedofília, 14 évesen a nagy többség már jóval közelebb áll egy felnőtt nőhöz mint egy gyerekhez (mellesleg a beleegyezési korhatár is 14 év).


Morális szemszögből nézve már ízlés dolga hogy kinek mi fér bele nézelődésképp, ez függ a kortól is (nem mindegy hogy 28 vagy 48 éves a férj).

2020. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!