Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor szamit egy no tagnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szamit egy no tagnak vagy eppen szuknek?

Figyelt kérdés

Ha az atlag penisz vastagsag 3,8cm akkor akinek mar ez nehezen meg be az szuknek szamit vagy akinek meg ennel vekonyabb is. Vagy az szamit tagnak akinek mondjuk egy vastagabb 4,3cm es is siman becsusszan es nem tolti ki?

Lanyok nektek mi az ami mar sok faj a vastagsag miatt es mi az a vastagsag ami mar elvezhetetlen vekony.


2020. ápr. 13. 12:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem ha nem vagyok felizgulva,akkor max 1 ujjam fér be,tampont(minit) nagyon nehéz kihúzni

Én szűknek számítok szerintem

2020. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja és utolsó vagyok:PRIVÁTOT NEM KÉREK!!:D
2020. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy ha edzésben tartja a nő akkor nagyon sokáig feszes marad a dolog, viszont tud alkalmazkodni.

Így lehet élvezni a 12cm faszt és a 19cm faszt is.

Meg nem mind1 a pozicíó sem :)

Voltam már vékonyabb fütykössel is és vastaggal is, annyi hogy óvatosabban kell berakni :)

Nem kell hozzá nagy ész ám

26/L

2020. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Voltam enis szukebb novel, 4,3cm vastag a peniszem de mikor a gyors tempo kozben kicsuszott es azzal a lendulettel visszaraktam es toltam fajt neki nagyon kilott mint egy raketa pedig nedves volt elegge.
2020. ápr. 13. 13:40
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem nem számítok szűknek, de a tampont attól még nekem sem egyszerű ki-be húzogatni, elvégre amikor használom, nem igazán vagyok felizgulva :D Ugyanez igaz az ujjaimra is, izgalmi állapot nélkül egy ujjam sem csúszik fel kényelmesen.


Viszont én sem tudom megtippelni, mi az a vastagság, ami túl nagy-kicsi, így centikben, sosem mértem le senki farkát. A hosszúságban a szemmértékem egészen jó, de vastagságra kábé azt tudom megmondani, hogy körbeérem-e kézzel vagy sem, de az meg nem egy objektív mérce, mindenkinek más méretű keze van, nem igazán tudunk ebből messzemenő következtetéseket levonni. Ami élvezhetetlenül vékony, az egyértelműen max akkora, mint nekem két ujjam (referenciaként egy ujjam kb olyan vastag, mint egy átlagos toll), legalábbis ez volt a legvékonyabb, amivel már találkoztam, ez nekem túl kevés volt. Ami az eddigi legvastagabb, az meg vastagabb volt, mint 4 ujjam összeérintve, nem tudtam körbeérni kézzel egyáltalán, jó két centi még hiányzott, hogy összeérjenek az ujjaim, de ez nekem még bőven nem a fájdalmas kategória volt (sőőőőőőőőőt).


Szerintem egyébként a tágasság-szűkösség kérdése nem értelmezhető így önmagában, minden viszonyítás kérdése. Annak a pasinak, aki nekem kicsi volt, én bizonyára rendkívül tágnak számítottam, viszont a nagyobb méretű partnernek meg inkább szűknek, vagy legalábbis ideálisnak.

2020. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hat igy centire tenyleg nehez ranezesre inkabb cska viszonyitani valamihez, en egy old spice dezodorhoz tudnam hasonlitani, nagoyn minimalisan par milivel vekonyabb a dezodornal.
2020. ápr. 13. 13:52
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogyan a 15. válaszoló írta. Attól függ, ki kire talál rá. Egy nő lehet szűk egyik férfinél, de a másiknál tág. Ugyanez fordítva is fennáll: a férfié lehet egy nőnek fogvájó, másiknak szekérrúd. (Eltúloztam).
2020. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Pl van olyan barátnőm aki egyszer nagy lelkesen elmesélte hogy egy mini tampont fel tudott rakni magának. Na az pl elégge szűk.

Nekem ezzel sosem volt problémám, amikor életemben először tampont vettem fogalmam sem volt hogy mekkorát kell vegyek, stb hát vettem valamilyet. Amikor kibontottam vettem észre hogy hoppá ez bizony elég nagy. Gond nélkül használtam első alkalommal is es szűz voltam:D

Na most ehhez képest ez tagabb.

De azt azért ne felejtsük el hogy a hüvely bazi nagyra is ki tud tágulni (lásd gyerekszülésre lett kitalálva) és a furcsa közhiedelmekkel ellentetben nem marad úgy:D

Szerintem akinek az egy ujj is faj az pl szűk. Akinek 1-2 ujj siman bemegy az olyan atlagosan tagnak mondható.

2020. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!