Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban nők véleményére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi. Mi lenne a reakciótok ha?

Figyelt kérdés
Akamasz fiatok szobájában már "sokadjára" találnátok meg a bugyitokat? ( a maszturbáláshoz használná.)

2020. ápr. 13. 07:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, és ne vonj le messzemenő következtetést! Ezt 10 fús anyuból 8 átéli. Nézz szét a net-en, ott találsz a témában választ. Ilyet is olyat is. És győzzön a józan ész! Gondolom egyedül neveled a fiad.
2020. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már...

Eltörni a kezét meg felrúgni meg stb.

Darab rongyról van szó!

Nem pénzt lop és drogot vesz belőle .

Ki tudja mi játszódik le a fantáziájában és ez így is van jól.

Esetleg megfigyelést tehetsz, hogy milyen fajta bugyik érdeklik pl ha csak ilyen csicsás tangák meg selyembugyik lehet csak kíváncsi.

Tudod azért a fiúknak elég gagyi alsókat csinálnak.

Se szatén se selyem se semmi masni stb

Egyáltalán nem ritkaság ez.

Én is próbáltam már ki női alsókat pedig házas ember vagyok és nem érdekelnek a férfiak...

Viszont nálam inkább egészségügyi okból volt kísérletezés de az egy másik sztori.

Szóval a helyedben én megfigyelném, hogy miket hurcol magával.

De ne piszkáld nagyon mert lehet így is marcangolja magát végett már...

2020. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!