Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ciki 21 évesen szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki 21 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 22:05
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én 20 éves szűz vagyok (lány) és nem éreztem cikinek soha. A közeli barátok mind tudják és köztük is van még szűz. Egyetemre járok, ahol azért elég sok buli és egyéb lehetőség van az ismerkedésre és azt kell, hogy mondjam nagyon úgy jön le, hogy elég sokan szüzek még. Én sem azért vagyok az, mert valami lelki bajom van, már ne is haragudj de ez oltári baromság. Szimplán nem találtam meg azt az embert, akit alkalmasnak érzek arra, hogy vele veszítsem el és szerintem ez egyáltalán nem fura. Miért kéne az első adandó alkalommal szétdobni valakinek a lábát? Vagy a srácoknál az első lányra rámászni, aki kapható? Szerintem teljesen normális, ha valaki nem csak dugást szeretne elsőnek illetve, hogy nem talált még olyan párt magának, akivel ezt megtehetné.
2020. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9. vagyok megint.

10. Hát ez az, a saját válaszodban van a gyanús rész. Miért nem tudott érzelmi köteléket sem kialakítani ennyi idősen még senkivel? A gondok ezért nem testi, hanem lelki eredetűek.

2020. ápr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

9# Egy szóval sem mondtam, hogy senkivel sem alakított ki érzelmi köteléket, ugyanis a barátok és a család iránt is lehetnek érzelmi kötelékei az embernek. Én azt mondtam, hogy olyan ember iránt nem érzett komoly érzelmi köteléket akivel szexuális kapcsolatot is akart volna kialakítani.

Egyébként meg áruld már el, hogy hova van leírva az az isteni kinyilatkoztatás, hogy aki 21 éves korára nem akart még lefeküdni senkivel azzal baj van? Mert tényként állítasz valamit ami nem az. Én ezért írtam azt, hogy sokat elárul rólad az amikor nem tudsz elfogadni más érték szemléletet a sajátodon kívül.

2020. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!