Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Ha régóta nem voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha régóta nem voltatok már csajjal, és elöször alszotok az új csajotokkal kibirjátok hogy nem lenne szex?

Figyelt kérdés
Pl ha a csajnak megvan, vagy épp nem akar még szexelni csak együtt aludni
2020. ápr. 8. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Igen.


Nehezen...


Igen nehezen.

2020. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki.
2020. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet bírni
2020. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem minden férfi vadállat, akit az ösztönei irányítanak. Néhányunkkal lehet kommunikálni is és nagyon ritkán, de előfordul, hogy érzelmi intelligenciánk is van valamennyi. Sőt ha pl. van érzelmi intelligenciánk és még szeretjük is a barátnőnket, talán még szerelmesek is vagyunk belé, akkor egész közel kerülhetünk ahhoz a kategóriához, amit emberi lénynek lehet nevezni.

Tudom elsőre ez így durva, főleg este 11-kor, de higgyétek el, én már láttam ilyen embert.

2020. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Akkor még lehet én is korainak gondolnám. :) Persze.
2020. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, azért a férfiak többsége nem erőszaktevő, hogy mindenáron magáévá tegyen egy mellette alvó nőt.
2020. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!