Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miként érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miként érdemes felvetni egy csajnál hogy meg szeretnéd dugni?

Figyelt kérdés

Ha csak szimplán szexre hajt a férfi, akkor hogyan közeledjen a nő felé úgy hogy se nem teljesen nyíltan, se nem nyomulósan akarja elérni a célját

Tehát se a nyílt ajánlattételt, se az udvarlásnak álcázott becserkészést nem szeretném, miként szokták ezt a "profik"?



2020. ápr. 5. 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, felejtsd el. Ez a legkiábrándítóbb, amikor van egy férfi ismerősöd, és érzed, hogy tetszel neki, reménykedsz, hogy lehet belőle valami. Aztán közli veled, hogy csak arra lennél jó. Fúj.

Ha meg eleve nem tetszel neki, akkor meg mindegy is.

2020. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
Filmezz egyet vele. Anno volt egy csajszi akivel hasonló cipőben jártam mint most Te. Áthívtam dvd-zni. Ettünk ittunk. Elkezdtük nézni a filmet és szépen elkezdtem adagolni neki hogy szívesen csinálnék mást vele a filmezésen kívül. 10 perc múlva már úgy lovagolt rajtam mint vmi western lovas.
2020. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, általánosságban jól fog jönni, talán mèg másoknak is.

Az èn konkrèt esetemben viszont felejtős lett, miután pont bepasizott, így nekem már kár vesződni ővele, majd lesz más akivel a filmezős dolgot kipróbálom egyszer, az az ötlet tetszett

2020. ápr. 6. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!