Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párvibrátor? Akinek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párvibrátor? Akinek van tapasztalata ilyen téren. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék kicsit újítani az együttléteken, így gondolkodtam egy olyan vibrátoron, amit a párom hüvelyébe becsúsztathatok, de mellette én is bent "tenném a dolgom". Láttam a We-Wibe-ot, illetve filmekben ilyen vékony, szinte pálcaszerű szerkezetet. Sajnos a párom igen szűk, így jó lenne a minél kisebb átmérő, meg hogy stabil legyen.

köszönöm előre is! :)



2020. ápr. 4. 18:03
 1/3 (:Puszedli :) ***** válasza:
100%
A szexshopban vannak vibrációs tojások amellé szerintem beférne a farok. Külön izgalmat okozna szerintem az is h te irányitanád a távírányitót. Ebből több féle van formára is . vannak akkora vibrátorok os amik elég picik. Valaki a nyakába hordja. De ezután az interneten is utána nézhetsz. Az anyagának a minőségére érdemes odafigyelni. Érdemes mindenből vízállót venni.
2020. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Igen, nézelődtem olyan típusoknál is, de azért a normálisabbak teste 3*8 cm dimenziójú, azért az mér nem hagy annyi helyet maga mellett. Félek hogy fájna neki.

2020. ápr. 5. 00:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon komolyat akarsz, akkor lovense lush, csajoknak instant orgazmus kb. Egyébként natúr gésagolyó is jó lehet, mellé ujjazni tanulj meg rendesen, és szét leszel szedve az ágyban. Ilyen vibri+én egyszerre dolgot nem próbáltam soha, inkább a bordás-rücskös mandzsettákat, gyűrűket favorizáltam.
2020. ápr. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!