Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-as,30-as szűz nők, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as,30-as szűz nők, miért alakult így? Ha egy pasi szűz ennyi idősen az a legtöbb esetben a lúzerségnek köszönhető, de a nők bármelyike találhatna partnert. Aki ennyi idősen szűz, az miért az?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem mindenkit érdekel a szex. Nem mindenkit hoz lázba a dolog. Vannak akik pedig tartogatják magukat. Van olyan aki nem akar csak úgy minden jött- menttel összefeküdni. Kivárja a megfelelőt. Van hogy a sors hozza így, van hogy így dönt az illető. Aki ez alapján ítél el valakit, vagy ez alapján skatulyázza be, azzal meg inkább ne kelljen szóba állnom.

28/N

2020. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Voltam, harmincig. Nem kell elhinni. Nagyon szep voltam, tul szep. Plusz szokoevben egyszer tetszett valaki. A jo pasik nem mertek kezdeni velem, akik beprobalkoztak, nem tetszettek. A szex jobban es korabban izgatott, mint masokat. Gyakorlatilag belepusztultam. De kesobb kiprobaltam, milyen azzal egyutt lenni, akit egyaltalan nem kivanok, de az eszemmel tudom, hogy oke. Hidegen hagy, vagy undor. Nem szerelemre, nagy ore vartam, csak testi vonzalomra.

Most amit mondok, az nagyon durva lesz. Kiderult, a magyar pasik nem jonnek be. Nagyon azsiai vonasaik vannak. Mashol elek, es azt latom, tizbol egy emberrel le tudnek fekudni. Szomoru.

2020. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon egyszerűen látod a világot! Meggyőződésem, hogy a csúnya lányoknak sokkal nehezebb az életük, mint a nem jóképű fiúknak. A lányokon kevésbé uralkodik el az a vágy, hogy midenáron szexpartnert találjanak maguknak, ez a fiúkra jellemző. A lányok sokkal inkább társat keresnek.
2020. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem, egy pasi sem lesz ettől lúzer. Attól lesz az hogy a mamahotelben rejszolva várja, hogy majd egy bombázó rábukik a farkába, miközben önértékelése 0, és a nőkre is csak egy darab pinkánt néz, életcélja pedig mindössze annyi, hogy újabb x GB rammal bővíthesse a gamer gépét.

Bocs az offért, csak a félreértéseket akartam kicsit tisztázni, hogy nem attól lúzer egy 20 fölötti szűz pasi hogy szűz, hanem ettől, ami igen nagy százalékban vele jár...

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: én azért mert nem volt eddig megfelelő partnerem. Nem volt olyan, aki visszaadta volna amit kapott tőlem a szexualitásban. Én megtettem mindent az örömükért, de ők kielégíteni sem tudtak (pedig nem vagyok nehéz eset).

De nem adom fel, ismerkedem, majd lesz olyan akivel a szexben is azonos értékrendet képviselünk:)

20N

2020. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
#2, nem Svédországban élsz?
2020. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert még nem találtam megfelelő férfit.
2020. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak férfiak lehetnek lúzerek. Én 22 vagyok és azért vagyok szűz, mert nincsenek szociális készségeim. Sokat bántottak általános iskolában, visszahúzó lettem, inkább nem is szóltam senkihez, mert csak kiröhögés, megszégyenítés lett volna a válasz. A családom volt az egyetlen társaságom, középiskolában lett egy-két barátnőm, de úgy igazán sem ott, sem egyetemen nem voltam/vagyok a társaság része. Sosem jártam bulizni, kocsmázni, gólytáborba, egyetemi programokra, mert a korábbi tapasztalataim alapján attól féltem, hogy kinéznek majd, furcsának gondolnak, kiközösítenek. Fiúkkal/férfiakkal/srácokkal sosem ismerkedtem, mert egyetlen minimális önbecsüléssel rendelkező fiú sem akarna a naphosszat egyedül üldögélő lúzer csajjal haverkodni, rosszabb esetben megint jöhet a megszégyenítés, amiért komolyan azt hittem, hogy esélyem lehet náluk. Sosem a kinézetemmel volt problémám, legrosszabb állapotban is kb átlagos voltam, azóta megtanultam normálisan öltözködni, sminkelni, a hajamat ápolni is. Egyszerűen csak nem igaz, hogy minden nőt egy hadseregnyi férfi ostromol csak a puszta létezése miatt is. Azt ostromolják, aki láthatóan nyitott a próbálkozásokra. Nekem kellene kezdeményezni, ha valakitől akarnék valamit, de még most sem állok készen arra, hogy esetleg visszautasítsanak (pláne esetleg alpári módon). Netes társkeresőket nem használok, mert meghalnék a szégyentől, ha az egész kisvárosom látná, hogy tinderen "kelletem magam". Egyelőre igyekszem fejlődni, hogy egyszer majd talán "felszedjek" valakit, de ha nem jön össze, az sem baj, egyedül is elvagyok.
2020. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Kedves #7, te elképesztően rossznak, durvának képzeled a fiúkat! Ennyire nem kell tartanod az "esetleg alpári" visszautasítástól. Ne akarj kapcsolatot olyannal, aki alpári, de nem is gyakori az olyan.
2020. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!