Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok ilyen furi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen furi hogy felizgultam mostanság erre? L

Figyelt kérdés
Van itt még olyan akit izgat ha szájmaszkban lát egy helyes pasit/ csinos nőt? Olyan sejtelmes, izgató. Tudom ez furcsa lehet de ezt érzem. Főleg ha valakin mondjuk sima fekete maszk van (nem ez az orvosi gyógyszertári maszk hanem pamut varrt szájmaszk). Mostanában látok egész sok 'dizájnosabb' kreatív darabot
2020. ápr. 3. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Csak te vagy ilyen Füri!
2020. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha, nekem nagyon bejon, olyan cukik benne a lanyok 😄
2020. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Esetleg ajánlok valami közel keleti országot ott még jobban el vannak takarva az emberek
2020. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erre ma figyeltem fel én is. Jött szemben bicajjal egy 30-as (szerintem 30-as) nő maszkban. Nem szoktam nézni a ha épp ki is van téve a melle, de valahogy megakadt a szemem a mellein, pedig nem volt annyira mély dekoltázsa.


Szóval akkor nem vagyok egyedül, most kicsit jobban érzem magam.


Nekünk beszélgetnünk kellene kedves kérdező, mivel járvány van, ildomos a szájmaszk :D

2020. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat fel. Ennyi erővel zsákot is húzhatnánk a fejére. Én szeretem látni az arcát ahhoz, hogy felizgasson.
2020. ápr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 (:Puszedli :) ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet az arc nagyon fontos. A mosolya . stb.
2020. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!