Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Fogásra, érzésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fogásra, érzésre izgatóbb egy nagyon vastag pénisz, mint egy 4 cm átmérőjű?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
4cm átmérőjű már épp elég vastag.Vastagabbat még nem láttam. Az már inkább ijesztő lehet, mintsem izgató.
2020. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mikor valaki chaten valodi snapet kuldott a tenyleg sajat sorozdoboz farkarol, akkor nem irtam, es blokkoltam, mert kizart volt, hogy szexeljek vele. Nagyon hosszunal az van, hogy egy resze nem megy be.

Sokkal jobban izgato, ha tetszik a formaja, finom a bore. Ilyen reszletek.

2020. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt dolgom vastagabbal. Izgató volt igen, de mikor szexre került a sor akkor rá jöttem hogy annyira nem jó mint hittem. Szét feszített konkrétan. Akkor inkább a 4 cm átmérő
2020. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van mikor vékonyak érzem.

De egyébként szép. Mint az anatómiakönyvben lévő rajz. Egyenes ergonomikus, szimmetrikus makk.


Hiába nagy valakinek , ha egy tuskó szörny kinézetű.

2020. ápr. 2. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 4cm elég vastag:D szerintem ha annál vastagabb lenne valakinek az mar kezd atmenni a groteszk formaba. Foleg ha nem is olan hosszu neki igy aranytalanul fog kinézni
2020. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért szerintem annyira nem vastag. Ami inkább pont jó véleményem szerint az a 4,5 cm
2020. ápr. 2. 23:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4,4-4,5 cm vastag. Képzeljétek el, amikor először szeretkeztem az akkor már tapasztalt barátnőmmel, iszonyúan nedves volt, de alig ment be neki ez a vastagság.
2020. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem a farok izgató, hanem a pasi akihez tartozik (főleg ha tudja is használni). Ha normális, figyelmes, szimpatikus pasi és nem egy pötchméregető akkor tetszeni fog a szerszáma "fogásra, érzésre" is a nőknek.
2020. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!