Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális dolog hogy ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog hogy ezt érzem sex után?

Figyelt kérdés

Van egy új pasim és már két hete szexelünk de sex után mindig fáj a P***nám néha viszket is nem tudom mitől lehet mert annyira nem nagy neki és voltak pasik akiknek nagyobb volt és lefeküdtem velük megnéztem tükörben belülről is a P***námat de nem láttam semmit

Lehet attól van hogy kicsit görbébb a f***sza és nagyon megnyomkod ott engem?



2020. márc. 29. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Na ezért nem szabad élvezetből szexelni, csak és kizárólag a fajfenttartás céljából életünkben 1-2×!
2020. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
neki is viszket ha ő is gombás, de lehet hogy ő kapta el tőled és azért viszket neki is és ő is épp rád gyanakszik, hogy megcsalod :O
2020. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kicsit görbébb nem kell hogy fájjon.
2020. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az nem biztos, hogy tőle kaptad el! Te magad miatt is simán elkaphattad valahogy. Nem kell hozzá túl sok pl annyi is elég ha a WC ben vissza csapódik a víz véletlenül ami érinti a hüvelybejáratot. Már el is kaptad. Nem mondom hogy veled ez történt csak leírtam h akár ennyi is elég lehet egy jó kis gombás fertőzéshez.
2020. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mucika, szuz lany is lehet gombas. A candida albicans bennunk lakik, de pl antibiotikum szedese utan elszaporodik.

A szarban meg olyan bakterium lakik, hogy egy rossz iranyu seggtorlessel megfertozheted magad. Lehet, hogy a pasinak nincs is baja, csak a huvely reszeles utan lesz erzekeny.

2020. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!