Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, kölyökkorban hokiztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kölyökkorban hokiztatok a tanító nénitekre?

Figyelt kérdés
7.-8.osztályban,totál szerelmes voltam a matekszakos tanító néninkbe,persze nemcsak én,az egész osztály.Alig vártam,hogy hazaérjek suli után,hatalmasakat tudtam rá spriccelni.
2020. márc. 29. 16:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elcsesztem.Nem tanító néni,tanár néni.Akkor még néninek hívtuk.1975-77.:)
2020. márc. 29. 16:40
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még a fotóját is kinyomtattam és ráélveztem. 14 évesen.
2020. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze
2020. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Arra nem. De az osztályban lévő csajokra igen!
2020. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Alap
2020. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mutatóban alig volt köztük 40 alatti, szóval nem igazán láttam őket beindítónak.
2020. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Általános iskolában az orosz tanárnéni, középiskolában a történelem tanárnő!
2020. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A nyelvtan es irodalom tanitonenire, friss, egyetemetista csajszi volt, aztan volt egy meg szexibb, aki helyettesiteni szokott, arra is. Kozepsuliban viszont 3-ra is, akibol egyik 50-es volt mar.
2020. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

irodalom tanárnő, szoknyás típus, hazaértem és arra gondoltam hogy a forró spermámat a harisnyás combjára lövöm,

miután kiverte nekem. Isteni nő volt

2020. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt kettő fiatal tanárnőnk 7-8-ban. Egyik dögösebb volt, mint a másik. Ráadásul, nem is nagyon fogták vissza magukat. Cicanadrágban, amit manapság leggings-nek hívnak, járt az egyik. A másik nem egyszer igen rövid szoknyában. Utóbbi volt, hogy félig támaszkodva felült a tanári asztal szélére. Én pedig az első padban ülve álltam. ;-) Ez a szépséges vörös hajú rajzot is tanított. Haverommal, aki mellettem ült, nagyon szerettünk rajzolni. Szórakozásból képregényt is készítettünk. Egyik alkalommal, mikor a tanárnő így felült az asztalra, mindketten lerajzoltuk. :-D Megdicsért!

Grafikus - festőművész lettem! :-D

Naná, hogy masztiztam rá otthon az ágyamban álmodozva. ;-)

2020. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!