Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejönnek a néger, mulatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a néger, mulatt (félvér) csajok? Nekem nagyon, szép az alakjuk, arcuk stb.

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szép kic' koronavírucc'
2020. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beyoncé igen. Felverek aha, de nem ők a zsanereim, hanem a perzsa nők, törökök, iraniak, Szíria szb.
2020. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak mert mulatt vagy fekete nem biztos. Egyszer voltam egy fekete lánnyal, hát eléggé hatalmas volt mármint szélességre, és ha mulatt ott is sokféle módon lehet a keveredés. De bejönne legalább tanulhatnék spanyolul vagy portugálul :)
2020. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem mindegy hogy néz ki. Én is voltam már nagyon széppel, meg átlagossal is. Nem kell mondanom hogy az átlagos nem ütött annyira, sőt unalmas volt. Viszont ismertem egyszer egy brazilt, ő nagyon kevert volt, és brutálisan szép ;)
2020. márc. 26. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Errol egy dal jutott eszembe
2020. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi a dal címe? :)
2020. márc. 26. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lambada
2020. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 smells like teen spirit :D
2020. márc. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!