Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves lány vagyok, tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok, tegnap szexeltem a pasimmal, és oráloztam neki. Kicsit durvult közben, letezik hogy élveztem?

Figyelt kérdés
Szóval miközben csináltam neki a két kezével markolta a hajamat és erőteljesen húzta rá a fejemet... hát arra... a legfurcsább pedig az ebben az egészben, hogy állati nedves lettem tőle... most akkor én perverz lennék? Többet ne hagyjam neki?

2020. márc. 25. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy vagy perverz. Élvezed h ha kicsit erősebben meg vagy sz*patva. Ezzel nincs semmi baj. Ha neked is bejön akk miért ne hagynád neki?

L

2020. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz volt? Akkor ne hagyd, ha élvezted akkor miért ne? Nem rossz dolog a perverzség és a szexuális játékok, ha mindkét fél élvezi.
2020. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha élvezted akkor miért ne hagynád neki? Miért vadidegen emberekkel akarod meghatároztatni egy netes fórumon hogy a TE szexuális életbe mi férjen bele? Legyél már felnőtt agyban is, nem csak jogilag..
2020. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

A nők 80%-a kb szereti a sub szerepet.

Ez pedig afelé hajlik.

Nekem is sok csajom szerette ezt...

Volt olyan aki mellettem ült az ágyon miközben én feküdtem, és úgy szopott.

Benyultam a lába közé éreztem, hogy tocsog, elkezdem az egyik kezemmel izgatni a csiklóját, a másikkal meg szabályoztam a szopás ritmusát, és olykor lejjebb nyomtam a fejét.

Akkorát élvezett, hogy percekig remegett a markomban... 🤭🤭


Tehát azért mondtam el ezt a kis sztorit, hogy tudnagyon sok ilyen csaj van még rajtad kívül, és ha rám hallgatsz, nehogy rászolj, hogy hagyja ezt abba, mert hidd el sok ilyen szép perc lehet még ebből! 👌


33/F

2020. márc. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nálam is, hogy benedvesedtem, de hagytam magam és a végén még el is élveztem csupán ettől, hogy ráhúzza a fejemet és hagyom hogy kisajátítson.
2020. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ertelmes válaszokat, reméltem hogy nem leszek Offolva :) jöhetnek még a tanácsok, szívesen meghallgatok mkndenkit
2020. márc. 26. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Szép lassan rá érzel majd az ízére a dolgoknak... Valszeg neked be fog jönni az is ha majd esetleg fenekel és a hajadat húzza kutyapózban,esetleg az obszcén beszéddel fűszerezett kényszer francia is menő lehet majd nálad. Ez egy nagyon jó kezdet nálad hogy nedvesedsz arra amit a kérdésedben megfogalmaztál.

Volt már ilyen párom nekem is,így kezdődött,aztán úgy ahogy fentebb vázoltam. Tanulékony leszel az biztos...!

2020. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!