Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis egy nőnèl ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis egy nőnèl ha a fètise a beleèlvezès?

Figyelt kérdés
Marmint hogy imadja ha bele mennek es a vele jaro kockazatot?H esetleg terhes lehet tole?(24N)
2020. márc. 22. 17:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális, az evolució ilyen.
2020. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is az, csak nem a puncimba és nem is a popomba.
2020. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A kocskázati dolgot azt inkább felelőtlenségnek gondolom, viszont azt nem tartom fétisnek ha szereti ha egy pasi beleélvel. Sok nő imádja mikor beleélveznek, a vele járó melegséget és hogy lüktet benne a pasija farka.
2020. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális. Fétisnek sem nevezném. És igen, eszméletlen izgató.


Hmmm... mondjuk értem, te e vele járó kockázatot is élvezed. :)

2020. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Lazy Lover ***** válasza:
88%
Igen sok csaj szereti
2020. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
én is imádom és az is izgat h terhes lehetek igaz eddig elvetettem mert nem olyan helyzet volt
2020. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogamzasgatlot szedsz, akkor milyen fetis? Ki nem szereti? Vagy kimondottan a HIV-pozitiv izgat?

Miert muszaj barmi aron fetisnek lenni? Nekem az a fetisem, hogy megdugjon a ferfi egy igazi faxszal.

2020. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fétis, ez a normális. Szerintem a legtöbb nő élvezi, jó érzés ha a férfi beleélvez.

Számomra akkor volt a legizgatóbb a szex, amikor elkezdtünk próbálkozni a babával. Addig ha nem óvszerrel, akkor megszakítással védekeztünk, de nekem még az is sokkal jobban tetszett a megszakításosnál, amikor óvszerrel szexeltünk és úgy élvezett el "bennem".

Szerintem ez valami ösztön-féleség lehet, ez teljesen természetes vágy az emberben. Kb mint az, hogy kívánod a szexet egy ellenkező neművel, megjegyzem, ez szerintem ugyanaz a kategória.

2020. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon izgat! Ilyen csajt keresek, akár hosszú távra ha úgy alakul.
2020. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Atyaúristen, hát ilyen lány létezik?!


Hogy a kérdésre válaszoljak, nem, (sajnos) nem normális, de POZITÍV értelemben.

Nagyon sok férfinek ugyanis a gyakorlatban pont ez fétise. Csak sajnos a lányoknál, társadalomnál általában meg ez tabu.

2020. ápr. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!