Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is unalmas ez a sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is unalmas ez a sok egyforma külsejű '' klón'' férfi és nő?

Figyelt kérdés

A férfi legyen tökéletesre kígyúrt, túl öltözött díszpinty aki épp elég arra, hogy nyomkodja a telefonját sört igyon de semmi férfias tulajdonsága nincs vagy épp nem érdeklik azok, a buli, a pia, a cigi és az önfeledt össze vissza csajozás az bezzeg megy,


Nők részéről ugyanez legyen mindegyik tipi topi gyönyörű, akinek sosincs semmi hibája (mert épp eltakarja a vakolatnyi sminkje) menjen edzőterembe, hogy már már természetellenes darázsdereka legyen és nagy izmos segg.e ( de főzni azt nem akar)

Legyen műköröm, póthaja csak hogy a férfiaknak megfeleljen hosszúságra is de semmi nőiesség nincs a megnyilvánulásukban sem, úgy öltöznek mintha a sarokrol jöttek volna épp a stricijüktől.


Úgy látom ez oda vissza megy, hiszen erre van kereslet. De nagyon unalmas, hogy mind ugyanúgy akar kinézni és semmi érdekes nincs rajtuk se bennük. Semmi érték. Csak a külsőségek, a bulik, az össze vissza mindenkivel szex, kapcsolatról kapcsolatra járkálás, akár 3 havonta, semmi jövőképük.

Értem, hogy megakarnak felelni külsőre a másiknak és kiakarnak tűnni, de ezzel együtt legalább az értékekre,, gyúrnának'' viszont ez ugyanúgy eltörpül mint ahogy minden más is. Csak a külső és az azonnali kielégülés a legfontosabb.


Egyszerűen csak unalmas klónokat látok mindenhol, semmi különlegesség nincs.


Ki látja még így?



2020. márc. 17. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Háát részben igen.


Ugye van egy mostani divat, a férfiak is nagyon sokan a szűk farmert hordják, ami sokaknak nagyon rosszul áll van akinek azért mert őzikelába van benne, van akinek meg azért mert olyan mintha 2 sertéscomb lenne.


Ilyesmi a szakáll is, okés egyre több férfinek van de az sem áll jól mindenkinek.


A divat egy dolog. Természetesen azok a nők akik a divatot részesítik előnyben azok nem azt nézik, hogy mennyire röhejesen fest összességében a férfi hanem, hogy trendi.


Nőknél viszont ruházatba Nem tudok belekötni mert nincs mibe.

2020. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
89%

Valamilyen módon mindig volt egy sablon, amire rá lehetett húzni a többséget. Férfiaknál nem érdekel, legyenek ilyenek nyugodtan. Nekem is van szakállam, de az muszájból.

Lányoknál picit néha zavaró, de nem kötelező pont ilyennel ismerkedni. Amúgy se lenne jó, ha az akivel összejössz, összekeverhető mindenkivel.

2020. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 he84 ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de félig-meddig általánosítasz. Nem minden férfi és nő csinálja ezt és azok közül, akik csinálják ezt, nem mindenki esik túlzásba. Én nőként abba tartozom, aki ezt semennyire nem csinálom, nem is csináltam soha. Elfogadtam magamat olyannak, amilyen vagyok már évek óta, még akkor is, ha kissé fiús nő vagyok és átlag körüli. nem igazán baj, nem kell mindenkinek topmodellnek lennie. Én nem másoknak akarok megfelelni és vannak azért még ilyenek, hidd el. Aki elfogad, megszeret így, az oké, akinek nem vagyok szimpi a külsőm miatt felszínesen ítélkezve, az így járt, jobb is ha nem akar engem semmilyen értelemben se. Ugyanis aki főleg, vagy csak külső alapján ítél ahelyett, hogy inkább a belsőmre legyen kíváncsi, még ha nem is vagyok topmodell, az nem érdemel meg semmilyen értelemben. Talán te több olyat tapasztaltál, mint amiket leírtál, de hidd el, hogy nem csak olyanok vannak. Szerencsére így is vannak olyan emberek, akik valóban és őszintén elfogadnak engem olyannak, amilyen valójában vagyok.
2020. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Hát azaz igazság hogy éna férfiakat nem nézem egyáltalán, csak a csajokat .

Nekem nem unalmas , inkább rohadt szar amikor látom azt a sok egyen frizurát a csajokon. AZt a levasalt csúnya "divatot" amit követnek a nők. Az valami borzalom az a lenyalt , lesimított haj.

Ha látok néha egy két hullámos hajú nőt már fel van dobva a napom.

De biztos ilyenek a férfiak is, csak azt nem nézem.

Bár néha azt is látok azt a páwa ecsetfejet, szerintem az is szörnyű.

2020. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn sem szeretem a birkákat
2020. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Marhaság, szerintem manapság több az egyedi kinézetű ember, mint bármikor valaha.
2020. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!