Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit gondoltok erről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok erről a mellről?

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 16. 20:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kézbeillőnek tűnik. Csini tetszik!
2020. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Fiatal a tulajdonosuk, ezért még kicsit kicsik. Idővel nagyobbak lesznek. Az asszimetria nem feltűnő. Szemvidítók. Ha a tieid is hasonlók, légy rájuk büszke.
2020. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Arra gondolok hogy mit tennék velük és egy estét betöltő program lenne az ikrekkel!
2020. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez az “eszmenyi” cici. Tehat ha valaki rajzolna egyet h mi az atlag mell, akkor ez. Ugy ertve atlag hogy idealis. Nem tul nagy nem tul kicsi idealis meretu bimboudvar es szep formaju bimbo
2020. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
De el lennék velük !!!
2020. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nekem egyből feltűnt, hogy aszimmetrikus. Sok mellpár olyan, hogy nem egyformák, de az enyhén szólva jóindulatú csúsztatás, és nem fedi a valóságot, hogy mind olyan. Igenis rengeteg olyan cicipár van, ami egyforma, de legalábbis nem vehető észre semmi különbség.


Így aztán a jobb oldali (szemből bal) jobban tetszik. Nemcsak azért, mert nagyobb, hanem mert kerekebb. Ezzel együtt, ha egy vékony testű, kis kerek fenekű, leveles puncis lányon van ilyen cicipár, akkor én kész vagyok.

2020. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nekem túl tinisnek tűnik, nem igazán jön be.
2020. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Nagyom tetszik, az érintésére vágyom
ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Utisten, a legjobb!
ápr. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!