Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hogyan biztatnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan biztatnátok a lányt, hogy fogadja el a testét, mert szép?

Figyelt kérdés
Például takargatná magát előttetek, sötétben szeretne szeretkezni is inkább. Nem is kezdenétek ilyen lánnyal, vagy hinnétek benne, hogy segítettek neki?

2020. márc. 13. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jól néz ki és tetszik, akkor biztos hogy nyugtatom, és szépeket mondok neki. Előttem nem kell szégyellni magát senkinek.
2020. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatok én bármit, ha Ő nem fogadja el magát.

Az ÖNbizalom nagyon pontosan kifejezi a fogalmat, amiről szól.

2020. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Hajrá!
2020. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy én vagyok a lány, csak érdekel, hogy a fiúk hogyan vélekednek erről.
2020. márc. 13. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan oldanám a gátlásait, félelmeit, komplexusait. Azzal, hogy először is megismerem, mind személyében, mind a démonjait és kialakítanék vele egy erős bizalmi légkört, ahol mind megnyílni megtud, mint elfogadja a pozitív visszajelzéseket, visszacsatolásokat. Türelem, megértés, szeretet - de ha szeretsz valakit akkor megteszed érte.
2020. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem megfelel a sötétben szeretkezés :)
2020. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha szexre kerül a sor, biztos lehetsz benne, hogy imádom a tested! Innentől kezdve elég meggyőző tudnék lenni, hogy megértessem veled, hogy szép vagy és kívánatos! 😊

48+Ffi

2020. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hinnék benned, és segítenék! Kicsi az önbizalmad, próbálnák segíteni benne.
2020. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!