Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lány is jobban szereti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is jobban szereti, ha a cicijével többet foglalkoznak mint a punijával?

Figyelt kérdés
Én valahogy közelebb érzem magam a másikhoz, és van, hogy hamarabb is elmegyek így.

2020. márc. 13. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Ez milyen kérdés már? A lánynak a punija a legjobb része, azzal kell foglalkozni!
2020. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Én sokkal jobban szeretek a csajnak a melleivel foglalkozni mint a pinájával. 22/F
2020. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Én azt tapasztaltam, hogy a mellek izgatása nagyon kevés nőnek jelent bármit is.
2020. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nőként azt szeretem, ha mindkettővel egyformán foglalkozva van.
2020. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sokszor kifejezetten rosszul esik ha a melleimmel foglalkoznak. Van, hogy semleges, és legritkább az mikor jól esik.
2020. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Alegtöbb nőnek szinte semmit nem jelent.

Volt aki mondta is hogy olyan mintha a kezét simogatnám meg.

2020. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

A mellbimbo borzasztoan erzekeny. Ez rosszat, de jot is jelenthet. Olyan erogen terulet, mint a csiklo. En is azt latom, teljesen kiment a divatbol eszrevenni. En szeretnem. Nem vadul es nem ugy, mint egy hulyegyerek, de eszrevehetnek.

Viszont nincs gyerekem. Nem tudom, nok kulon tudjak-e valasztani a ket erzest, mert az bizarr lenne, ha az anyasag bezavarna.

2020. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 xKakashix ***** válasza:
65%
én úgy vettem észre, hogy mindkettővel kell foglalkozni.. csak nem minden nőnek ugyanolyan érzékeny a melle pl.. de volt már olyan bnőm akinek olyan érzékeny volt a bimbója, hogy egy "kis" s**pogatástól is majdhogynem elment.. meg is lepődtem és közben nem volt ujjazás
2020. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 xKakashix ***** válasza:
67%
#7 exemnek volt gyereke és egyáltalán nem zavart be neki
2020. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem ha a cicijeimet jól megmarkolják meg nyalogatják, de nem lehet ahhoz az élvezethez hasonlítani ami odalent történik 😛
2020. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!