Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit szolnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szolnátok ha a pasitoknak kicsi lenne a pénisze?

Figyelt kérdés

Ez kb olyan 13-14cm hosszú és 3,5-4cm vastag körül lenne


Értelem szerűen ez nem az első napokba derül ki szóval már vonzódtok egymáshoz, el hagynátok ezért?



2020. márc. 13. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
"Viszlát"
2020. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Semmit, nem lenne a pasim
2020. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Eleve nem jönnék össze ilyen pasival.
2020. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Átlag méret, semmit nem mondanék
2020. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sincsen hatalmas péniszem, mégis kielégítő szexuális életem van és a partnereknek is több orgazmusa szokott lenni. Nem a méreten múlik, hanem az ösztönön, a másikra való hangolódáson és a figyelmen. Egyedül esztétikailag lehet vonzó, de sok nő megijed tőle vagy feszélyezi, sőt, sokszor probléma a nagyobb pénisz az aktus során. Amiket írtál, teljesen normális adatok.
2020. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kicsi, hanem átlagos. Nekem 10 alatt számít kicsinek. Semmit nem szólnék, valószínű szeretném mint embert, pasit, társat, szerelmet tehát emiatt nem dobnám. Szerencsés vagyok, engem akár 1 ujjal ki lehet elégíteni, egymás után többször, tehát egyértelmű, hogy nem hagynám el.
2020. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Gyerek apjának 12 cm mütyűrje volt 4 év utan rá untam
2020. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted le fogják vonalzóval mérni??? A méreted amúgy átlagos. Ha a lány szeret és fel tudod benne kelteni a vágyat akkor már "csak" az a dolgod, hogy tudd is használni ami odanőtt, figyelj rá és szerezz neki örömet. Ez meg nem a péniszmérettől függ.
2020. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok?
2020. márc. 13. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!