Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy ne nézzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne nézzem állandóan a nőket? Majdnem balesetet okoztam.

Figyelt kérdés

Szóval jó idő van, a nők nagyon csinosak, és láttam is egy mini szoknyás csajt, megnéztem és igaz lámpás kereszteződés volt úgy, hogy nekem volt zöld, de lelépett egy néni, azon múlt az egész, hogy egy elég komoly fékrendszer üzemel a kocsiba, ha a sajátommal mentem volna ma maradandó sebeket okozok s szenvedek.

Nyáron már egyre jobban kacsingattam a járdára, most már a látvány is izgalomba hozza a fantáziám. Mellesleg egy olyan ember vagyok aki hamar megun bárkit és nekem nem való barátnő, tehát eme feszültséget, izgalmi helyzetet én nem tudom esténként levezetni, prostituálttól félek mert herpeszes is lehet, ugyan így lennék az egy éjszakás dolgokkal és inkább ki sem próbáltam egyiket sem soha, egy csaj volt aki nagyon tetszett, de beleuntam. De a hormonok dolgoznak. Nem szeretnék bajt, főleg ,hogy most kijön a jó idő.


Mit javasoltok ? Naponta recskázok, de az is unalmas, hobbim meg nem veszi el a figyelmem erről.

22/F


2020. márc. 10. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki mielőtt ki mész
2020. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenki megnézi a csinos, miniszoknyás, jó alakú csajokat az utcán - az is akinek nincs un. érzelmi kötődési problémája. Ezzel nem vagy egyedül, de az hogy dekoncentrált vagy vezetés közben nem túl frankó...

Naponta recskázol... 22 éves koromban én is naponta :) Ezzel együtt azért élőben, partnerrel mégiscsak jobb. Ha nem tudsz kötődést kialakítani akkor közöld előre a lánnyal, legyél őszinte. Inkább egy kötetlen szexkapcsolat mint mindig kiverni - mégiscsak kellemesebb :)

2020. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kell keresni nőt, akit anyagilag tamogathatsz. Nem prostit, hanem mondjuk diáklányokat.


24F

2020. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te csak majdnem, én már ténylegesen is! f.
2020. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Osztom.

Az 1-es kommentezőt.

2020. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy vezetsz, vagy nézelődsz. Járj sűrűbben tömegközlekedéssel. Vagy meló után sétálgass egy kicsit olyan helyeken, ahol sok a jó nő.
2020. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elég rossz lenne a munkám szempontjából ha busszal járnék. :D :D


Köszi a privátokat, heteró vagyok.. tehát nem lenne valami jó dolog pár vázolt szituáció.

2020. márc. 10. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!