Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan tapasztalatotok masszőrnél hogy a férfi masszőrnek a nemi szerve hozzáért többször a kezetekhez?

Figyelt kérdés
Volt aki rá is szorított?
2020. márc. 8. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem 18/l
2020. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem - flörtölni már próbáltak, de azért a masszőrök kulturált emberek nem azzal akarnak bevágódni, hogy a farkukat tolakodóan odadörgölik az emberhez. Utóbbi taktika kb. sehol nem válik be, max. tökönrúgást, vagy feljelentést tud eredményezni.
2020. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt. Felállt neki rám és többször éreztem hogy direkt úgy áll az ágyhoz hogy a kezemhez ért (tudomásomra akarta adni hogy mi a helyzet). Nem volt kifejezetten nagyon helyes pasas, átlagos volt. Viszont nagyon jól masszirozott és azt éreztem rajta hogy biztos nagyon ért a női testhez. Néha mélyet sóhajtottam vagy halkan fel is nyögtem úgy ért hozzám (igaz nekem kb az egész testem erogén zóna:D). De pl a nyakam nagyon érzékeny. És beindul a fantáziám ha megszorítják a nyakam. Plusz a fejem előtt állt és akkor tudtam hogy áll a farka. Úgy markolászta a nyakam... perszehogy eszembe jut hogy most pár centire van a farka a számtól és mennyire kikészítene ha berakná a számba és úgy masszírozná a hátam, rámdőlve stb

Meg volt hogy elkalandozott a keze a fenekem felé egészen a belső részre. Persze tetszett nagyon felizgatott. Mondta forduljak meg. Fura is volt, mit akar masszírozni a hasamon:D vagy minek kéne megforduljak. De a combomat is elkezdte masszírozni, a hasam mellem fele is de az már inkább simogatás volt. A belső combomnál elkalandoztak az ujjai a puncimat simítva. Aztán látta hogy nem feszengek és persze jól esik, ezért benyúlt rendesen. Úgy meglepődött:D Kicsit lefagyott, mert konkrétan addigra már brutàl nedves voltam haha

Megujjazott amiben nagyon ügyes volt, szerintem nem volt még ennyire ügyes kezű pasi a 'bugyimban'. Persze lehet az is hozzátett az élvezethez hogy nagyon felizgatott előtte az érzéki, elhúzódó masszázzsal. Kb mint egy egy órás előjáték:D nagyon érzékinek éltem meg, izgalmasnak. És az ujjazáskor is óvatos volt de határozott. Úgy láttam nagyon tudja mit csinál, tapasztalt volt.

De kiemelném nem ez a jellemző, ez ritka. (Plusz a srác korábban már masszírozott és jól elbeszélgettünk, szerintem ezért merte ezt meglépni)

2020. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
3-as: Én jól meg is basztalak volna.
2020. márc. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt, rendes hivatalos masszőrnél voltam csak , láttak már elöttem annyi nőt hogy nem próbálkoztam sosem ilyennel
2020. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!