Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma fogdostak a buszon, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma fogdostak a buszon, mit lehet tenni ilyen esetekben?

Figyelt kérdés

Busszal jöttem haza a munkahelyemről. Nagyon sokan voltak a buszon,a hátam mögött állt egy férfi szorosan. Dörgölőzött hozzám,és fogdosta a fenekem. Képzeljétek el,hogy annyira megijedtem,hogy teljesen leblokkoltam. Egy hang nem jött ki a torkomom. Pedig már annyiszor elképzeltem,hogy kiosztom majd az illetőt,ha valaha ilyen történik velem. És tessék,egy gyáva nyúl vagyok.:(

Még mindig sírni tudok,ha erre gondolok. Mit kellett volna tennem? Mással is fordult már elő ilyen?

22l


2020. márc. 7. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fel kellett volna emelned a hangodat! A körülötted lévők megvédtek volna. A pasi pedig egy életre elszégyelli magát.

Most ezek után másokkal is meg fogja csinálni :(

2020. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt már ilyen nem egyszer.
2020. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Szombaton tömött busz? Álmodban!
2020. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Két nagy büdös pofont lekeverni neki.
2020. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre szerintem a legtöbb felkészületlen nő (lány, mert gyakran elöbb esik meg tinikorodban, mint hogy felnőnél!) ugyan úgy reagál, mint ahogy fent le lett írva - sehogy. Sajnos ez ilyen, ha sehol nem mondja senki, hogy készülj erre, illetve ha eleve nem vagy egy nagyon karakán jellem, leblokkolsz. Talán ezt ki is figyelik ezek az emberek, és ilyen nőknél próbálkoznak...

Velem is megesett egy hasonló eset évekkel ezelött. Csak késöbb gondoltam bele, ahogy mostanában egyre "divatosabb" elmesélni a megélt zaklatásokról, hogy mit is kellene tenni. Vélhetően fennhangon meg kellene szólalnom, hogy "Uram, ne fogdossa a fenekemet!".... Aztán kiváncsi lennék a tömött buszon mit szólna az utazóközönség, egyébként szinte biztosra venném, hogy senki nem reagálna semmit, csak akkor, ha eleve gyanús lenne a kinézete az adott fószernek... vagy csak ha van 1-2 védelmező mentalitású utas, ők talán mellém állnak. Ja, az a rossz a helyzetben, hogy velem is az volt, olyan nagy volt a tömeg a buszon, hogy azt se tudtam volna megmondani, vajon ki fogta meg a seggem! Jó ha körülnézek, lehet valakinek kitalálom az arcából, de nem mertem, még én éreztem magam hülyének, hogy vizslassam az emberek arcát körülöttem... Szerintem ezt ki is használják az emberek, aztán még én jövök ki belőle hülyén, ha felszólítok valakit, akiről azt sem tudom ki, aztán senki nem reagál. :/ De szerintem ilyenkor jó lenne mégis csak megszólalni, és körbenézni a körülötted állók arcát vizsgálva. Nem tudom öszintén, ennél tovább még nem jutottam, de szerintem az ott levők reakciójától függene, hogy mi a következő lépés, meg tényleg, hogy meg tudom e állapítani egyáltalán, hogy ki fogott meg. Brr. Ne vonjátok kétségbe ezeket a dolgokat emberek... Ha valaki kamuzik is, akkor is van ezer másik eset helyette, szóval valós a probléma.

2020. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Bocsánat, hogy profánul reagálok...

Nő a tömött buszon: -Viszi a mocskos kezét a fenekemtől, maga perverz disznó??!! Nem maga, ő!

2020. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 October15 ***** válasza:
50%
6.: Nice one. XD
2020. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiabálj rá jó hangosan, hogy hagyja abba. Ilyenkor általában megijednek és gyorsan odébállnak vagy leszállnak. Sajnos sokszor jártam így még fiatalabb koromban. Egyszer volt hogy elkezdett visszaugatni, hogy dehát nem csinált semmit, de végül ő is gyorsan leszállt a következőnél. Olyan viszont egyszer se volt, hogy valaki a védelmemre kelt volna. Szégyen ez a világ.
2020. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
önvédelmi tanfolyamra kellene járnod,hogy az ilyen esetekből adódó eldurvult eseteket tudd kezelni. krav maga -addig pedig hangosan ráordít,és próbál segítséget szerezni.
2020. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!