Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem izgatnak fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem izgatnak fel a határozott, magabiztos nők?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy a határozatlanabb lányok sokkal jobban izgatóak számomra szexuális szempontból, mint a határozott, magabiztos nők. Miért van ez ? Kicsi lenne az önbizalmam, vagy nem vagyok elég határozott ? Vagy egy nő férfiassá válik azáltal, hogy nagyon határozott és magabiztos ? Szóval miért nem izgatnak fel a magabiztos nők ?

2020. márc. 6. 02:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tartasz tőle, hogy jobban kell teljesítened.

Félsz, hogy esetleg kevés leszel neki.

Illetve lehet jobban vonzanak téged a Sub csajok.

Lehet inkább irányító típus vagy, és nem szereted a dominánsabb nőket!

Lehet több oka is, de ezek a legvalószínübbek...


Amugy én is inkább az első verziót szeretem, de azért tudja a csaj is, hogy mit akar...

Ne legyen 1 fadarab az ágyban!


33/F

2020. márc. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sokkal jobb a kapcsolatban egy határozott, magabiztos nő mint egy olyan akinek nincs saját véleménye. Exem volt olyan, hogy még abban se volt véleménye, milyen legyen a fal színe, az ágyban meg fadarab volt. Mostani párom elég határozott nő, ami nekem nagyon bejön, de attól még az ágyban én irányítok. 🙂
2020. márc. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert félsz tőlük, neféjjé fel a fejjel
2020. márc. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert nem érzed magad velük egy súlycsoportban, míg egy kevésbé határozott nővel szemben tudod, hogy úm. dominánsabb tudsz vele lenni, de így nézve meg velük szemben nem vagy egy súlycsoportban.

A határozottaktól lehet, hogy félsz, hogy beégsz, vagy lehet, hogy csak szimplán nem érdekelnek, míg egy határozatlannal szemben érzed, hogy nyerő vagy. A megoldás, hogy normálisan, rendesen viselkedsz minden nővel szemben.

2020. márc. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Mert egy idióta lúzer vagy.
2020. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Igen csak azért izgatnak, mert utána jól le tudom törni azt a k*"urva nagy egójukat.
2020. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindegyik hasznos és inspiráló.
2020. márc. 6. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
cs ebben semmi különös. NinMindenkinek megvan az ideálja úgy belső, mint külső jegyeket tekintve.
2020. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!