Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, ki mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ki mennyire perverz?

Figyelt kérdés

Én lábimádó srác vagyok, oda vissza vagyok a gyönyörű női lábakért.

A másik, ami egyenlőre még fantázia, a kakiszex.

Sokat gondolok bele, milyen lenne ha pl egy lányt közvetlen kakilás után dugok meg popóba, vagy épp úgy, hogy szex közben, kiveszem a farkam, és kakil.

Az sem lehet rossz, hogy punciba szexelünk, és közben a lány kakil egy kőkeményet, én pedig beleélvezek a puncijába....

Nagyon beteg vagyok? esetleg valaki árélt már ilyet, és beszámolna?



2020. márc. 5. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Beteg
2020. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem kezeltesd magad.
2020. márc. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én a pisiszexért rajongok, a kaki már nem férne bele🤐
2020. márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
A fekália nem jaték
2020. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
En is elég pervi vagyok és szeretem popsiba tenni es tele élvezni de a kakis dolgok már nem férnek bele nem férnek bele !
2020. márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Nincs perverzió, mindenki mást szeret, az állatok egymsá seggét nyalják, de ha az emberek már hisztiznek a "normálisak".
2020. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Én nagyon perverz vagyok, sok olyan dolog jön be ami másoknak nagyon nagy tabu. DE TE EGYENESEN UNDORÍTÓ VAGY!
2020. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Hidd el kérdező, nem a lábimádat miatt szólnak le, csak az utóbbi miatt. Megjegyzem teljesen jogosan. Mindennek van egy határa.
2020. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is dettó , lábimádó vagyok ás dettó ugyanezeket szeretném átélni valakivel , ezidáig mind reménytelenül :/ a lányok idegenkednek tőle =/ pedig egy kemény kakitól hatalmasat tudnának élvezni ha már itt tartunk úgy hogy te misszibe tolod , már csak ágy alá kell tenni valamiféle alkalmatosságot , hogy oda essen bele a cucca :)
2020. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Papanek ***** válasza:
100%

Mindenkinek van valami perverziója!

Az én fétisem a pisi, kaki.

Tapasztalatom is van e téren.

2020. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!