Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nők, milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők, milyen érzés látni más nő punciját?

Figyelt kérdés
Kicsit felizgultok? Undorodtok? vagy mit éreztek?

2020. márc. 2. 22:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én általában kíváncsiságból meg akarom nézni, hogy másnak milyen. Nincs túl sok önbizalmam és a p@ncimat se szeretem. Ha látom hogy másé is hasonló az ad egy kis megnyugvást
2020. márc. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Neztem mar meg a baratnoimet, mikor egyutt zuhanyoztunk de semleges erzes volt
2020. márc. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kivancsisag... Semmi erzes nelkul :)
2020. márc. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Semleges
2020. márc. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Taszító.
2020. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Napiszaron vagy fórumon, de sajnos egy barom emailben jött már velem szembe!


UNDORÍTÓ, komolyan... Olyan hányinger és undor fog el, ha véletlenül ilyet látott...


Ha ápolt, vagy olyan a kép, akkor meg semmit...


Nem vagyok leszbikus, de engem általánosban egy csaj ilyenekkel gyanúsított. Mert aut mondtam egyszer egy sztárra, hogy szép, nem tudom ilyet, miért nem lehet mondani... Meg egyszer ránéztem egy csaj melltartójára, azért, mett tetszett az a darab, vettem volna olyat...

2020. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!