Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony testalkatú fiúkkal mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony testalkatú fiúkkal mi a gond?

Figyelt kérdés

Én 186cm/67 kiló vagyok. Még nem volt barátnőm, és nem is nagyon néznek rám a lányok, pedig nincs ronda arcom.


Melyik a jobb egy vékony alkatú vagy elhízott fiú ha ez a két lehetőség van?


2020. márc. 2. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Nekem egyszerűen nem tetszik, nem férfias számomra. Te nem vékony vagy hanem konkrétan sovány.

Ha ekozott a kettő között kellene választani akkor inkább egyedül maradnék.

2020. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem ezért vagy szingli.

10 kilót hízhatnál persze, jobban néznél ki.

2020. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Én a 182 centimmel és 75 kilómal vagyok vékony, te sovány vagy.
2020. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Csicuki ***** válasza:
36%
Egy 186cm magas pasi simán lehetne akár 80 kg is és még akkor sem lenne elhízott
2020. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha ezen görcsölsz, menj el kondizni
2020. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Az 1-es válaszát nem kell komolyan venni, senki nem akar összejönni vele. :D



De komolyra fordítva a szót, érdekesek a hozzászólások. Én 190 cm/66 kg vagyok és mindig volt barátnőm. A megszólítással, flőrttel sem volt sosem gondom. Barátnő alatt ne ilyen elhízott, 155 centis lányokra gondolj, hanem gyönyörű szépekre. Csak hát mit ér ez, ha belül meg egy önfejű makacs önző ember..

2020. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi,en speciel imadom
2020. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 189/68 vagyok...tudom hogy ez elég sovány,de mégis tudom hogy bejövök több lánynak is,soha nem volt ezzel gondom...az már más kérdés hogy egyelőre nekem nem igazan hianyzik egy kapcsolat:D

Szóval sok lánynak bejön a vékony alkat, ne aggódj:)

2020. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szó se róla tényleg gizda vagy egy kicsit... ugyanakkor.

Egy vékony vagy egy kövér srác közül tudod melyik tetszik jobban? Amelyik nem picsog és önsajnáltatja magát, hanem odajön, megszólít, érdeklődik, beszélget, próbál megnevettetni, bókolni.

A nők azzal foglalkoznak aki előttük áll és beszélget, nem pedig azzal aki 20 méterrel arrébb a sarokban ül csendesen.

2020. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Speciel én nem vagyok különösebben alkatérzékeny, de a kifejezetten sovány testalkatú férfiak sosem jöttek be.

Az orbitálisan dagadt, meg a xilofongizda között viszont bármit vonzónak tudok tartani.

Nem tudom kilóra eldönteni, hogy mennyire vagy vékony, de ha úgy érzed ez hátrány, vagy magabiztosabb lennél egy kicsit magasabb testtömeggel, egy kis edzéssel, jó kajával simán fel tudsz szedni pár kilót.

2020. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!