Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok tenni, ha belémszaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha belémszakadt a gésagolyó kihúzószála és nem jönnek ki a golyók?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyomd ki.
2020. febr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A psid felizgat és kiszedi belőled. Ha nem megy akkor nőgyógyász.
2020. febr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyomd ki, vagy kézzel próbáld meg... esetleg valaki más segítségét kérd. Ha nem megy: irány a nődoki!
2020. febr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam kinyomni és felnyúlni is érte, de nem megy.
2020. febr. 29. 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig ilyesmitől rettegek amikor a golyókat használjuk, hálistennek még nem fordult elő. Próbálj guggolva nyomni és a párod próbálja meg közben kiszedni, ő talán jobban fel tud nyúlni mint te magadnak. Ha nem megy azonnal orvos. Ne aggódj nem lesz nagyon ciki, szerintem sokszor találkoznak hasonló esetekkel.
2020. febr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a tampon kihuzoja elszakadt, akkor mit csinálsz?

Leguggolsz, ellazitod magad, és vársz. Esetleg köhögj párat (nem véletlen hogy így guggolva-kohogve vizsgálják át az embereket amikor drogot keresnek... Ami felmegy, az ki is jön a gravitációnak hála.)

2020. febr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

Majd én kiszedem, mondj egy címet!

21/F

2020. febr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Nyomj úgy mint amikor szülnél

Ha sehogy se akkor pedig nőgyógyászat

2020. febr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Úr isten NE nyomj!


Guggolj és lazíts el magad.

2020. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

En szuzlany koromban hittem ezekben a remtortenetekben, de mar tudom, hogy fizikai lehetetlenseg.

Allva a gravitacio is besegit, es ha nem vagy inkontinens, hasznalni birod a gatizmaidat, egyszer osszehuzod.

A mehszaj nem a huvely teteje, es nem megy be rajta semmi. A huvely pedig meglepoen rovid alapallapotban. Ujjal is elersz addig, ameddig egy sorvadt izommal nyomni tudsz.

2020. febr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!