Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A halk szavú, nyugodt férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A halk szavú, nyugodt férfiak az ágyban is inkább a lágyabb stílust képviselik? Mik a a tapasztalataitok velük?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
rég hallottam ennyire értelmetlen sztereotípiát. a mindennapi élet és a szex teljesen különálló dolgok, nem lehet és nem érdemes összemosni a kettőt.
2020. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

"a mindennapi élet és a szex teljesen különálló dolgok"

Miért, te szex közben nem saját magad vagy, hanem egy másik ember?

2020. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14%
Nagyszájú, határozott, tüzes vagyok és kiqrom még a lelket is a nőből.
2020. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

11: Szerintem is hülyeség, amit írtál. Úgy gondolom, igenis van összefüggés az ember habitusa és aközött, milyen a viselkedése az ágyban.

Változatlanul nem hiszem el, hogy egy lassú, halk szavú ember lehet vad, hangos az ágyban.

2020. febr. 28. 18:43
 15/17 anonim ***** válasza:
És most akkor mi a kérdés? Győzzünk meg, hogy nem így van? Eldöntötted, hogy nem hiszed el, rendben. Ettől még ez általánosítás marad. Te bajod.
2020. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem meggyőzni kell. Olyan válaszokat vártam, ahol TAPASZTALATokat osztanak meg, de nem nagyon akadt.
2020. febr. 28. 19:33
 17/17 anonim ***** válasza:
47%

(Ez nem egy tipikus olyan komment, hogy "Jó vagyok az ágyban írjatok". Sőt boldog párkacsolatban vagyok szóval létszives ne :D )


Én tipikusan kedves, halk fiú vagyok. Külsőre viszont 178cm, 90kg kockákkal és nagy szakállal.


Már itt van egy erős ellentmondás, ezért sokszor furcsán néznek rám.


Szóval amíg ismerkedős fázisban voltam sokszor mondták hogy kellemesen csalódtak bennem, mert azt hitték a külsőm alapján, hogy player vagyok és féltek találkozni velem.


Meg a személyiségem alapján kifejezetten figyelmes, törődő alkat vagyok.


Ezek ellenére nagyon szeretem a kemény szexet és valamilyen szinten büszke vagyok a "sebességemre".


Mégis ennek ellenére figyelmes is vagyok az ágyban, így hamar kitapasztalom, hogy a másik mit kedvem.


Pl.: A mostani párom előttem 12 férfival feküdt le és ő tipikusan az a lány volt aki "kamunak" hitte a vaginális orgazmust, mert még soha sem tudott elmenni szex közben.


Eddig én voltam az első akivel eltudott menni és szerinte én vagyok eddig a legjobb.


Mindezt úgy hogy amúgy maximálisan átlagos méretekkel vagyok megáldva és már volt 23cmre fiúval is.


Meg más visszajelzés alapján is jó volt ez a figyelmesség + erőssebb szex kedvelése kombó.


Ami szerintem más csendesebb fiúkra is igaz lehet. A figyelmesség a személyiségükből adódóan, a hardcorabb hozzáállás az ágyban meg hogy a hétköznapokban nem élik ki annyira magukat.

2020. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!