Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hány évesen lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány évesen lett teljesen szőrös a puncitok?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik ha szőrös egy lánynak de eddig max borostással találkoztam. Annyira megnéznék és kényeztetnék egy szőröset élőben.

Lehet még ilyen lányt találni? :P


2020. febr. 25. 08:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Én 10 évesen már menstruáltam, az előtt meg már szőrös volt.


Egyáltalán nem szőrtelenítem. 19L



(Ha a kérdésed becsajozás célú volt, akkor van pár rossz hírem: vagy túl idős vagy hozzám, vagy a világ végén laksz, vagy mind a kettő egyszerre + más problémák)

2020. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11:

Ha valóban ismerkedik, akkor szerintem már alapból lehetnek itt más problémák - én legalábbis nagyon nem azzal nyitnék ismerkedéskor, hogy dús, természetes intim szőrzetű hölgyet keresek altesti kényeztetés céljából.

Azért szerintem ez már önmagában jó indok lenne, nem kell se korkülönbséget vagy távolságot felhozni :D

2020. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
10-11 eveswn
2020. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen lett teljesen szőrös, de annyira, h nyáron már borotválnom kellett ami kilátszott a bikiniből. Mivel nem volt még pasim, így azóta sem borotválom jobban.
2020. febr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
12 éves koromra már teljesen szőrös volt,mint a felnőtteknek.
2020. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!