Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi pia után (de azért mèg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi pia után (de azért mèg nem részegen) sikosító és előzetes izgatás nélkül becsúszik a popsiba a pénsz? Mik erről a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
síkosító nélkül nem igazán csúszik be
2020. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy bodultabb vagy még nem fog egyből tágulni a záró izom. Az análhoz mindig rengeteg időre sok elő játékra kell időt szánni hogy a lánynak ne fájon. ( mondjuk ez a pénisz mérete is be folyásolja mert én páromnak például vastag és ahoz még több idő kell.) De a lényeg nem nem fog tök simán be csúszni

21/L

2020. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cseppszi ***** válasza:
Legtöbb esetben kell valami sikosító is de nem mindenkinél. Van akik könnyen el tudnak lazulni ha vágynak rá hogy magukba fogadjanak valamit vagy valakit. Valamennyi izgalom és vágy mindenképpen kell hozzá. Azok nélkül sima megerőszakolás.
2020. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, egy barátnőm ezt tapasztalta a pasijával, kíváncsi vagyok, hogy ez egyedi eset vagy általanos, azért tettem fel a kérdést.
2020. febr. 22. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár csepp nyál és meg van oldva a síkosítás. Nem kell ezt annyira megbonyolítani.
2020. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!