Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harisnyas labak es talpak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harisnyas labak es talpak nyalogatasa szagolgatasa. Udoritonak tartjatok, lanyok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Igen 21/L
2020. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
megint itt vagy? v te most nem "ő" vagy?
2020. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Mindegy hogy ki de mar nagyon undorito
2020. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Igen.
2020. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen
2020. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Igen, undorító.
2020. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem undorító, imádnám, ha foglalkoznának a lábaimmal, szeretem, ha kényeztetik őket.
2020. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Szeretem, ha a lábaimmal foglalkoznak. Elsősorban masszázs, simizés formájában. A szagolgatás még belefér. Viszont a nyalogatást már nem díjaznám. Utálom, ha tiszta nyál lesz a bőröm, nem csak a talpamon, máshol sem szeretem (de igen, a puncimat igen, viszont az alapból nyirkos, egy kis plusz nyál nem oszt nem szoroz). Hál istennek, nem szokott nagyon büdi lenni a lábam, szóval nem érzem kellemetlennek a dolgot. Így el tudom fogadni, ha valakinek ez bejön, bizonyos keretek között. A szaglászás, nyaldosás csak akkor, ha az nem a lábamon történik. Ellenben szaglászásra fel tudnám ajánlani a cipőmet, harisnyámat(miután levettem) nyalogatni viszont már csak a harisnyát adnám, akár még a szájába is tömöm, ha akarja... :D

A lábaimat meg csak olyanra adnám, h pl kifesti a körmöm, átdörzsöli habkővel, megmossa, bekeni, maszírozza ilyesmik. Én azt szeretem, ha így foglalkoznak velük.. :)

33/n

2020. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagyon jó dolog a(z izzadt) harisnyás talpakkal foglalkozni, ha jó külsejű lány lennék, simán elfogadnám ha egy férfi ezzel akarna foglalkozni! ☺️☺️☺️ Balerinás lábszagot is szeretem, meg az elképzelést hogy egy csaj felém mutatja a talpát, vagy akár maga felé, és nem undorodik ettől nagyon! ☺️☺️
2023. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vicces ha valaki ezt undinak tartja de mondjuk egy kicsit logikus hogy ez undorító, mint ahogy a pukifétis is 😀
júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!