Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti belemennétek egy úgymond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy úgymond sugardaddy-baby kapcsolatba? Egyetemista vagyok és lenne lehetőségem ilyen támogatásra de nem tudom mit tegyek Ti már csináltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon aki tudja mit jelent milyen ez a kapcsolat.
2020. febr. 21. 17:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
43%
Én a LIDL depóba mentem éjszakánként rakodónak, de egy vén hülye hugyos phöcsét majszolni nyilván könnyebb megoldás, csak a gusztus, meg az önérzet, hogy a számba szarjanak akár, ez szempont volt...
2020. febr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
44%
Igazából egy a difi: 1 ember vagy sok ember fizet érte hogy megdugjon, a foglalkozásra van egy régi szép só is de ez a sugarbaby most divatosabb, de ha a kalsszikus verziót választod, akkor csak gazdagokkal kufircolj és akkor hívhatod magad konzumhölgynek is. :D
2020. febr. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
31%
13aa akkor neked nem lesz csajod mert max a romák nem járnak normálisan iskolába de azokat még a család dugja rommá
2020. febr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
39%

Na a pontozásokon is látszik..

Ebben a világban már természetes a k.válkodás által előnyökre szert tenni.Semmi erkölcsi tartás,vagy lelkiismeret nem szükséges.

Igy is kell ezt csinálni.

Aki ezt esetleg nem jó néven venné,az álszent ugye,és hülye,mert tisztességes módon képzeli el a megélhetését,és később se köpi le a tükröt,és talán még a gyerekeinek,a férjének is tud majd őszintén beszélni a múltjáról..

2020. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
75%

ohh rengetegen vannak ilyen kapcsolatban akár fiú+lány (férfi+nő) akár fiú+fiú (férfi) viszonylatban. csak én tudok kb 5-6-ról, és akkor mennyiről nem tudok?

rengegteg van ... szal ha neked belefér, nem olyan nagy durranás ez ma már.

2020. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
73%

24 : "Ebben a világban már természetes a k.válkodás által előnyökre szert tenni.Semmi erkölcsi tartás,vagy lelkiismeret nem szükséges."

Igen, ez így van!

Magyarországon minden szinten és formában (nem csak a szex terén!) devalválódott az erkölcsi norma, olyan dolgok lettek elfogadottak, irigyeltek, követendők, amik régebben még akár büntetendők/büntethetők voltak...

Régen is voltak kitartott lányok, és ma is vannak. Még az is lehet, hogy nem többen - csak már nem szégyen erről beszélni...

Megszűnt a szex túlmisztifikálása - és ezt el kell fogadni - mert úgysem tehetsz mást!

Az, hogy esetleg te leqrvázol, az számomra totál érdektelen, mert nem akarok megfelelni neked.

Én a saját normáim szerint élek, és ebbe a te normáid nem férnek bele - max. egy sajnálat erejéig.

2020. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
61%

26#

Nem másoknak szokásom üzengetni,veled ellentétben,hanem reagálok az adott kérdésre.Most is csak azért teszem,mert illik válaszolni,hamár vetted a fáradságot,és nem bírtad ki,hogy ne osztjál valami bölcseletet egy véleményre.

Valamit félreértettél .

Az,hogy te,és mások mit ,hogy csinálnak magasan le..om

Ebben egyet is értünk.

Mivel itt az volt a kérdés,hogy "belemennétek e"

,tehát ki mit gondol róla,leírtam,hogy mit gondolok,és nyilván kiderült,hogy én nem csinálnám.Ezekután majd a kérdező eldönti,hogy mi a helyes.És hogy érdekel e?Nem.Mindenki a maga életének formálója.Ha megfogad dolgokat,akkor jó.Ha nem,akkor az is jó.

És kvára nem érdekel,hogy ez neked személy szerint mennyire tetszik ,meg hogy sajnálsz e,vagy sem!

2020. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
88%

Ha vonzó a férfi akkor igen.

Ami fontos, soha ne aprópénzért tedd!

2020. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
36%

én sugarboy voltam még tizenévesen, és úgy egyeztünk meg h heti 2 nap az övé velem, de a többi az én szabad időm, és semmi köze hozzá. és így mellett nyilván voltak "normális" srácaim is. mégis így lett lakásom, kocsim, és elég jó havi pénzem is.

szal ... sose tudni, csak te ismered az illetőt, szal neked kell eldönteni. vannak normális sugardaddyk és nagyon pofátlanok, gusztustalanok is. te látod ... de tény ami tény, szex tuti kell.

2020. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemista lányok közül sokan élnek ezzel a lehetőséggel. 90%uknak eléggé jól be is jön a dolog. És megéri nekik.
2023. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!