Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mifelénk miért olyan kevés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mifelénk miért olyan kevés a vastagfarkú pasi?

Figyelt kérdés

Szökőévente ha egyszer összefutok ilyennel... A hossz nem érdekel, de a vastagság igen 🤗


26L



2020. febr. 19. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
A nők el vannak tunyulva. Megereszkedtek a... Itt megereszkedik, ott lóg. Nem csoda, h a hüvelyük is egy düledező, orkán facsarta kaiba
2020. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%
11, és még annak a düledező, orkán facsarta kaibának is mennyire örülnél ha valaha is a közelébe juthatnál :D
2020. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés mi számít vastagnak?

Az első 2 nő akivel próbáltam szexelni az életemben azért nem jött össze mert nekik nagy voltam, nem ment be vagy fájdalmas volt még síkosítóval is, aztán pár év múlva már simán dugtunk.

Nekem majd 6cm(17cm a kerülete, a párom át sem éri körbe a kezével...), de ennek sajnos van mellékhatása is. Igazi vérfarkam van, elég nehéz teljesen felállítani, viszont ha feláll,akkor úgy megfeszül hogy súlyt lehet vele emelni.

Egyébként a hossz nem nagy 17cm, a párom szerint neki teremtett a föld, mert szex közben csak nagyon ritkán érem el a méhnyakszájt és amiatt nem kell vigyázni szex közben, lehet rendesen tolni. Ő is bukik a nagy farkakra, volt már pár pasija előttem és van annyira perverz, hogy ezt a barátnőinek is elmeséli.

2020. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Mi számít vastagnak? Az enyémet szokták dicsérni.
2020. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!