Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek odajönne, vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek odajönne, vagy ez az egész hülyeség és hagyjam?

Figyelt kérdés

Egy volt tanárommal egy (igényes) kocsmába szoktunk járni, persze más társasággal. Amikor suliztam láttam rajta hogy egyértelműen bejövök neki külsőleg, és én is nagyon vonzódtam hozzá. De ezen kívül szinte semmi kontakt nem volt közöttünk.

Ha egyszer megint látnám és rámosolyognék és direkt sokat nézném, akkor szerintetek lehet hogy odajönne hozzám? Vagy tegyek erről le inkább mert nincs rá esély? :D


2020. febr. 16. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nem, lehet
2020. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
általában hogy éred el hogy odamenjenek hozzád a férfiak? talán azt kellene bedobnod ami ilyenkor bejön...
2020. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kisördög1 ***** válasza:
Biztos odamenne, hisz ismer és dumálni kezdene veled,aztán már rajtad múlik mi lesz!
2020. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!