Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell felizgatnom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell felizgatnom egy csajt?

Figyelt kérdés
Eddig mindig olyan lányokkal voltam akinek 2 perc után belehetett rakni és erősen is lehetett csinálni. De a mostani barátnőm sajnos nem ilyen. Szűz meg minden és pettingelni akar! Azt hogy kell? Mit kell csinálni? Mit hogyan.? (Pl: orál, ujjazás, meg mit tudom én). Mit élveznek a csajok? Mindenkinek kösz aki hosszú pontos tájékoztatót ír!

2020. febr. 16. 10:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Na jó, de akkor a fiú honnan "tanuljon"?

Mindent nem tudhat elsőre.....


Még akkor sem, ha amúgy nem önző.

2020. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
Annyi könyv van ilyen témáról, utolsó, hogy Dunát lehet velük rekeszteni.
2020. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12


Persze, aztán majd egy könyvből megtanulja, és azonnal tökéletesen az xy, akár teljesen más vágyakkal rendelkező csaj tökéletes kielégítése elsőre!

És a csaj is olvas könyveket, és neki is minden fog menni, nem fog fogazni, és nem csak egy tengeri csillagként elterül...!


Ez nem egy egyetemi/technikumi laborgyakorlat, hogy beugrót kell írni. Szerelmes bárki lehet, párt egy olyan ember is szerezhet, akinek nincs gyakorlata a témában.

Egy laboratóriumi beugróra (mielőtt egyáltalán látnád a munkát) fel tudsz készülni előre könyvekből, egy kapcsolatra nem.


Persze, érezze magát a hölgy hercegnőnek + egyéb okosságokat le fogod írni, de a tény tény marad: könyvből ezt nem fogod megtanulni.

2020. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%

"azonnal tökéletesen az xy, akár teljesen más vágyakkal rendelkező csaj tökéletes kielégítése elsőre!"


Ilyet senki nem állított, pubikám! Kérlek, legalább a kérdést olvasd el még egyszer.

2020. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kérdést, és a véleményem tartom.

A válaszomnak mindössze egy félmondatába tudtál belekötni, "pubikám".


Ha őszintén bevallod magadnak, te sem voltál ügyes fiatalon.

Nem kérjük az ódáidat, hogy te hogyan "önfejlesztetted" magad, meg rájöttél a nők működésére...


Fiatalkorodban bénább voltál te is, mint most a kérdező.

2020. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
28%

Nos, nekem szerencsém volt, kedves utolsó. Részint, mert már gyermekkoromban kezembe akadt Fritz Kahn A szerelem iskolája c. könyve, ami rendkívül érzékletesen taglalta az erogén zónákat, valamint azok "használatát", részint pedig azért, mert 16 éves koromban egy 33 éves csinoska özvegy tanítgatott a testi szerelem és női lélek rejtelmeire.

Mindazonáltal a véleményemet fenntartom; Annyi könyv van ilyen témáról, utolsó, hogy Dunát lehet velük rekeszteni.

Ami pedig a válaszodat illeti, arra akartam rávilágítani, pubikám, hogy a kérdés a csaj felizgatására volt kihegyezve, nem pedig "azonnal tökéletesen az xy, akár teljesen más vágyakkal rendelkező csaj tökéletes" KIELÉGÍTÉSÉRE.

A "pubikám" egszólítást pedig azért alkalmazom, mert válaszodból nagyon kilóg a lóláb, a kamaszok túlzó és hibás érvelése.

2020. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Miquel!

Miközben sokmindenben igazad van, kérlek, ne "pubikám"-ozz, mert feleselgesen személyeskedővé válik így a vita.

2020. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"észint pedig azért, mert 16 éves koromban egy 33 éves csinoska özvegy tanítgatott a testi szerelem és női lélek rejtelmeire."


Ennyi. Tehát te sem "magadtól" tanultad meg, hanem betanítottak.


Utolsónak meg: én már hozzászoktam, hogy a Miquel féle boomerek így beszélnek, ha valamiben az ember nem ért egyet velük.

Lásd, én sem írtam neki, hogy "Te vén marha, úgy látszik elfelejtetted, hogy te is voltál kezdő, boomer!"


Nem írtam, és nem is írom, mert nem süllyedek le erre a szintre.

2020. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igazad van, elnézésedet kérem.
2020. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!