Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mondtok ilyet olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mondtok ilyet olyan lánynak aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktunk alapból sem beszélni, ezért volt furcsa kicsit. Új felsőt vettem, észrevette és mondta hogy jól áll nekem. Amúgy a srác ilyen csajozósabb típus.
2020. febr. 15. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Ezt úgy hívom h udvariasság.
2020. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ilyen udvarias vagy. :) Ő nem annyira.
2020. febr. 15. 14:12
 3/6 MagnumOpusOfAnger ***** válasza:
68%

Ockham borotvája filozófiai elv, amely szerint két, az adott jelenséget egyformán jól leíró magyarázat közül azt érdemes választani, amelyik az egyszerűbb. /Wikipédia/


Mivel a kontextust nem ismerjük ezért feltételezem, hogy szépnek találta a felsőd és kinyilatkoztatta. Öhh ja ennyi :D

2020. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
(én) csak azt a csajt dicsérem meg, akitől szeretnék is valamit.. pusztán "jófejségből" nem fogok bókolni.
2020. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondta nekem egyszer egy srác, akinek egyáltalán nem jöttem be, viszont a pulcsim tetszett neki. Semmit sem jelent. Egy csajozós típus nem így közelítene.
2020. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem meleg stylist, boknak szanta.
2020. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!