Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek hűséges katonák?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek hűséges katonák?

Figyelt kérdés

Esetleg itt vannak ilyen katonák? Érdemes kezdeni egy fiatal katonával? Mi a tapasztalatotok?

Bármi jöhet ebben a témában, ami veletek történt, vagy nagyon közeli ismerőssel.



2020. febr. 14. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Én csak hűséges vagyok, katona nem.

:(

2020. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ! Nekem volt egy pasim akit kiküldtek iraqba repteret védeni. 15 hónapig nem jött haza. Semmi jövője nem volt a kapcsolatunknak. Viszont ha itthon katona, akkor simán.
2020. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
A távkapcsolat eleve halálra van ítélve szerintem. Ha működik is akkor ha megszűnik tavkapcsolatnak lenni és összeköltöztök akkor derülhetnek ki hogy tudtok e együtt élni
2020. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

A katonák hüségesek. Nem is tehetnek mást. Nincs kivel.

A katona feleségek szoktak félrekúrni amíg a férjük Irakban vagy Kandaharban szopik.

2020. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hűségesek. Van rá példám, hogy közeli ismerősöm kiment irakba 1 évre, az asszony is megvárta, ő se kúrt félre.
2020. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lámpa oltás , TAKARODÓ, de csak nem jön az álmom, álmaimban a dolgozó magyar Nőket szolgálom :P
2020. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát a 1.„Leibstandarte SS Adolf Hitler” tagjai azok voltak, de nem hiszem hogy sokan gyakoriznak közülük.
2020. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az ember foglalkozásán múlna hogy ki mennyire hűséges típus...
2020. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Sosem csaltam meg egy barátnőmet sem, sőt, jellemzően nem én szakítottam velük.

Katona is vagyok. Szóval kettőből kettő.


A fentebbi válaszokhoz: nincs ilyan, hogy kimegy egy évre, két évre, stb. Egy missziós kiküldetés 6 hónap.

2020. febr. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
A hűség nem tulajdonság, kedves kérdező. Ameddig a párod fenntartja a szerelmedet, addig hűséges vagy. Ha valamiért nem képes erre, vagy más okból nem teszi, hamar megbicsaklik a hűséged. Szóval a hűséged a párod kezében van, az ő hűsége meg a tiédben.
2020. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!