Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyilvános medencében mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános medencében mi történhet?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mikor pl. strandon, vagy fürdőben a pároddal vagytok, összegabalyodtok, ölelkeztek, akkor a víz alatt mi történhet, amit a publikum nem vesz észre?

2020. febr. 13. 05:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nőljetek már fel. Agyilag mikor értek meg? Ja, soha.
2020. febr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Átfogom a lábammal a derekát, és volt h éreztem ahogy felállt a f*rka, én meg mégjobban oda nyomtam a...

és elkezdett simogatni a víz alatt. De ennyi történt.

2020. febr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk is mint a 2#. F.
2020. febr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Remelem, semmi, mert akkor oda se megyek tobbet.
2020. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
A csajom sokszor ilyenkor az ölembe pisil...😍😍
2020. febr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már élveztem el a párom farkától, szerintem nem volt épp feltűnésmentes, de kit érdekelt :D
2020. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom másokkal mi történhet,de ha hozzámsimul,mindig feláll a f...om.

Valsz a tapintás a vizben sokkal érzékenyebben hat.

Ölelkezésen,simogatáson kivül nem megyünk tovább.

Csak utána még egy darabig bent kell maradnom a vizben,hogy lehiggadjak

2020. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó lenne végre felfogni, hogy nyilvános helyen nem lehet összegabalyodni. A törvény is büntetni. Bárki úszhat is a víz alatt. Jó lenne, ha az ilyen idióta kérdések eltűnnének. Mehet a lepontozóbajnokok nyomulása most, hajrá!
2020. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mit büntet a törvény??
2020. febr. 14. 08:29
 10/11 Synesztro ***** válasza:
80%
31/F Ami másokat zavar, az már probléma. Hallottam olyanról, hogy egy párt, aki iszonyat hevesen csókolózott egy élményfürdőben a mentős alkalmazott, félrehívott, és figyelmeztette őket, hogy szóltak neki, hogy ez őket zavarja, így vagy befejezik, vagy akár kitiltják őket a fürdő területéről. Szóval ami másokban megbotránkozást kelt, az már gond. Ami a törvényt illeti, strandon, tavon még csak-csak elmegy a dolog, de pl. fürdőben semmit nem javaslok, van már pár hely, külhonban pedig szinte mindenhol elvétve rejtett vízi, és víz alatti kamerák is. Tavaly olvastam azt hiszem, hogy egy német pár rácse...szett, mert a nászútjukon, a külön medencében csak 2en voltak, és egymásnak estek. Kiderült, hogy volt kamera a víz alatt, amin eléggé tisztán kivehető volt a buli. És nem csak az volt ultra gáz, hogy a felvételt lejátszották a rendőrök előtt, hanem a párocska szeme láttára a bíró, és a jelenlévők előtt. Kaptak egy igen vastag bírságot, plusz ki kellett fizetniük a rengeteg vizet, ami a medencében emiatt leengedésre került, + a takarítási díjat, + egy napi kiesés részesedést a fürdő felé, mivel aznap a vendégek azt a medencét nem használhatták, valamint egy életre ki lettek onnan tiltva. Jah,és még a sajtó ugye. Ami strandon történik az más. Arról nekem is vannak pikáns sztorijaim, gondolom mindenkinek. Fiatalság ugye.:D Remélem segítettem. Szép napot.
2020. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!