Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek jó nagy herezacskója...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danielguy kérdése:

Akinek jó nagy herezacskója van (pl alma nagyságú), milyen előnyöket és hátrányokat tapasztal?

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 16:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szeretem ahogy jól lóg
2020. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%

#4 vagyok!

Azért mert neked fogalmad sincs, mi az a heresérv, még bizony létezik és gyakori is ;)

További szép napot neked is.

2020. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém elég nagy, de talán még a normális kategória (8cm hosszú, 4-5 széles). A szerelmem imád lenn lenni a lábam között és habzsolni a golyóim. Én meg imádom nézni. 😀
2020. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Alma nagyságú nincs senkinek, az be se ferne a lábak közé.
2020. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez releváns szex szempontjából? Mi az előnye/hátránya annak, ha valaki kicsi/nagy golyókkal rendelkezik?
2020. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen kb alma nagyságú, nem zavar kamasz koromban igen akkor hirtelen meg nőtt pénisszel együt, felnőttként el vagyok vele, igazából fürdő gatyába elég feltűnő meg ha pl nincs rajtam boxer csak simán nadrág akkor is, de ha van is boxer úgy is azért feltűnő de nem annyira, kamsz voltam 14 evésen pl torna órán torna rövid gatyát kénytelen voltam boxer nélkül hordani nagyon zavaró volt neki ha boxer is rajtam torna órán, laza lengős bő rövid gatyán keresztül feltűnő volt, így kaptam anno a Batyu bece nevet nagy herezacskóm miatt.
2022. márc. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy lógós. szerencsére szeretem ha lóg, és himbálóznak benne a golyszlik. no meg így könnyen be is lehet kapni.
2022. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem egészséges!A túl nagy heréket könnyebben érhet baleset!Nem jó,ha a herék miatt széjjel rakott lábakkal kellene járni!
2023. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!