Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Maszturbáltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Maszturbáltatok már koliba illetve szobátokon kívül más helyen?

Figyelt kérdés

2020. febr. 11. 01:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanteremben, vagy hetedikes vagy nyolcadikos lehettem. Már év vége felé volt, német óra helyett meg tanár mondta ki lehet menni udvarra, én meg visszamentem a terembe, először csak olvasgattam, aztán valamiért kedvet kaptam hozzá, persze nem vetkőztem neki, csak finoman nadrágba nyúlva, hogy ha esetleg valaki jönne akkor azért legyen idő leplezni a dolgot, szerencsére nem jött senki. :D
2020. febr. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen, szoptam is koliban

19/l

2020. febr. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen de két privát jött mióta írtam, egyes voltam, nem ismerkedési célból írtam ezt le csak a kérdésre válaszoltam, és igen, amúgy tanultunk német órákon, és egyszeri eset volt.
2020. febr. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Hihetetlen, itt mindenki azt hiszi, hogy ismerkedési céllal lehet csak írni?
2020. febr. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
69%-os: Ja, ez a gyk. Tele van kanos pasikkal, akik utolsó menedékként itt próbálnak valami csajra ráakaszkodni. Részvétem. Srác vagyok, de sokszor még nálam is próbálkoznak... :D
2020. febr. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4, ilyenkor éjjel jönnek elő a kanos vadak :D


Hogy a kérdésre is válaszoljak, kolis soha nem voltam, de természetesen nem csak otthon masztiztam. Szerintem nincs olyan ember aki csak otthon csinálta.

Többek között hotelban, autóban, erkélyen és egyszer egy mezőn is egy nagy szénabála mellett :D

2020. febr. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Az egyesnek nem lett valyon, olyan a bugyija?
2020. febr. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Igen suliban a wcben
2020. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Igen masztiztam már a koliban és az iskolában is, volt hogy a wc-ben és volt hogy óra közben titokban :D

Mindig is nagy igényem volt rá, mostanrá peidg a munkahelyemen is masztizgatok :D

23/L

2020. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen, az uszoda öltözőjében, izgalmas volt, hogy ott mászkáltak az emberek, nekem meg vissza kellett fogni a hangomat, nehogy meghallják, hogy nyöszörgök 😀
2020. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!